şurdan ulaşılabilecek ayardır; http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26078228.asp
ayarın kısa özeti şudur ''işte kapı işte sapı''
aydın doğan a ait hiç bir kurum ve kuruluş; dünya üzerindeki kimseye ayar veremeyeceğinden dolayı olmayan ayardır.
tüm hayatı; şantaj, üç kağıt ve pisliklerle dolu bir kurum, kendi geçmişteki pisliklerini temizlemeden kimseye laf edemez.
böyle baskılı bir ortamda bu kadar cesur bir yazı yayınlayabildiği için hürriyet'in önünde saygıyla duruyorum. valla helal olsun.
-de ekini ayrı yazamayanların 'suçlu olduğumuzun farkındayız' olarak okuduğu yazı. adamlar, elindeki delili al götür mahkemeye diyor, daha ne diyecek? tabi akp seçmeni arsız olduğu için, kuran ile dalga geçilmesini bile sineye çektiği için bunlara bir şey diyemez.
Chp basın bürosu hürriyetin kendim çalar kendim oynarım yazısıdır. Yeditepeli öğrenci akp ye siyaset yaptırmamak için zorbalıkla stand yıksın, seçim otobüsü yuhalasın,sonra diktatör tayyip olsun, yersen.
doğan grubunun darbe'den, ergenekon'dan, balyoz'dan, şike'den veya paralel medya suçundan içeri alınacağını gösteren yazıdır.

ha bu arada hürriyet gazetesi türbanlı bacımızın üstüne işemiş de olabilir.
seçimlerden sonra tayyip'in sikertme yapacağı ayardır.
Güzel olmuş haklı ayardır. Kimse ses çıkarmadıkça adam kendini ilah sanıyor. Eğer varsa öyle dediği gibi bir durum çıkarsın ortaya işte hodri meydan demiştir Hürriyet.