bugün

Agüero nun 3 kere pozisyona girip, 3 şut çekip 3 gol attığı karşılaşma. adamda boş yok amk.
kupon yakan maç.
O ses Türkiye ile dönüşümlü izlediğim halde 5 golü de gördüm. Danışikli dövüş gibiydi dedim 2-2 biter diye 2-2 olunca city alır dedim dediklerimin hepsi çıktı.
sikeli mactir.
birşeyler döndüğünü düşünmeden edemediğim maç. nasıl olur da avrupa'nın en iyi takımının defansı böylesine basit hatalar yapar ve son 5 dakikada elindeki maçı verir?zira maçı 90 dk izleyen birisi olarak city'nin doğru düzgün bayernin üzerine geldiğini bile söyleyemeyiz.
velhasıl kelam agüero'nun yıldızının parladığı maçtır.
--spoiler--
City nin her türlü alacağı maç
--spoiler--

biliyoruz olum biz bu işi *
şike kokan maç. sırf Manchester city gibi güçlü takımlar üst tura kalsın diye oynanan oyundur. bayern defansı öyle hatalar yapmaz hem de 2 kere üst üste. geçin olum bu işler.
bayern defansı ligde alarm veriyordu zaten. hoffenheim biraz becerikli olsa, bulduğu yüzde yüzlük pozisyonları değerlendirse üç dört gol atardı bayern'e... bayern'in sorunu: çok sakat var!!! orta saha defans hep sakat mına kodumun takımında.
aguero 'nun tüm dünyaya kim olduğunu ispatladığı maçtır. messi, ronaldo derken tek başına takım kurtaran bu yıldızı unutmuşuz.