bugün

spor toto süper lig 9. hafta karşılaşması.20:00 ta başlayacak olan maç.
nihat kahveci gol atarak takımına galibiyeti getirecektir.
guti'nin yerine onur bayramoğlu'nun ilk onbirde görev alacağı karşılaşma.

KAYSERiSPOR: Souleymanou, Önder, Serdar, Aleksander, Hasan Ali, Mehmet Eren, Santana, Selim, Furkan, Moritz, Ömer Şişmanoğlu
TEKNiK DiREKTÖR: Şota Arveladze

BEŞiKTAŞ: Rüştü, Hilbert, i.Toraman, Zapotocny, i.Üzülmez, Ernst, Necip, Fink, Onur Bayramoğlu, Nihat, Bobo
TEKNiK DiREKTÖR: Bernd Schuster
guti'nin ilk 11 de olmaması çok ilginçtir dileriz schuster'in bir bildiği vardır.
hasan ali kaldırım ilerde Türkiye'nin en iyi sol beki olucak benden söylemesi.
beşiktaş'ın ileride çoğalamaması sebebiyle pozisyon bulamadığı maç. schuster hala nihat'ta ne görüyor anlamıyorum. korner kullanamıyor, şut çekemiyor, top kaybı desen en iyi yaptığı şey, takımın tüm ataklarını kesiyor ve hala oynuyor. ilk gölü atan kazanır bu maçta.
"nihat vurdu,yerden zayıf vuruş, bobo'ya pas verebilirdi nihat" ile sunucunun anlatmak istediği allah beşiktaş taraftarına sabır versindir.
beşiktaş'ın hiçbirşey oynamadığı ilk yarısının 0-0 bittiği karşılaşma.
nihat kendisi de "ölü" diye, o topun halinden en iyi ben anlarım modunda bütün "ölü topların" başında maşallah.
hakemin bile sıkılıp uzatmasız ilk yarısını bitirdiği maç.
bir de bu nihat eskiden direği sikertirdi attığı şutlarla. ne oldu, nasıl oldu da böyle vurmaya başladı? 3 posta asılıp gelmiş gibi.
nihat'ın gerçekten bittiği maçtır.
Nihatın topu ayağa aldığında kaleden başka bir şey görmemesi sinir bozucu. hani kameralarda olur ya bir bölge nettir diğerleri bulanık. nihat açık bırakmış o özelliği. ne önündeki boboyu ne solundaki necipi, ernsti. sadece kale net onun için. hani vursa, kaleyi tutsa bari o da yok. ya zayıf bir vuruş ya tribüne dikiş. duran toplardan gol olsa diyeceğim orda da nihat var. ya ön direğe yerden ya havaya taça. burdan da ekmek yok bize, eee napıcaz o zaman?

şuster inönüde sürerse nihatı olay çıkıcak. tezaruhat, marş falan olmayacak. derin sessizlik, nihata gelince teker teker yükselip birleşen yuh sesleri.
nihatın artık bu işleri bırakıp nike reklamındaki gibi balıkçı falan olması lazım.gençlerin önünü aç nihat Türk futbolu için lütfen.
son zamanlardaki -bana uymasada- en ilginç pankart ''delikanlı adam tek takım tutar o da nufusta yazar''...
beşiktaşım oley beşiktaşım oley .. oleyyyyyy!
balonun bir kez daha patladığı maç.
kayserispor'un 1-0 kazandığı maç.
edit:imla.
taş gibi holosko dururken kayserispor gibi bir takıma karşı "onur" ile maça başlarsan düdüklerler böyle işte. beşiktaş 4 maçtır galip gelemiyor, berabere bile kalamıyor. birileri bunun hesabını vermeli.
dünkü fenerbahçe galatasaray maçında sarı kırmızı formalıları tutan bjklıların bugünde sarı kırmızıyı tuttuğu karşılaşma.
götümle güldüğüm beşiktaş maçı.
Guti'yi 70. dakikada almanın, nihat'ı ilk 11 e sokmanın bedelini ödedi beşiktaş. lanet olası ofsayt taktiğinden çok çektik bi' de savunma arkasına kaçanları tutmayan defans çıktı başımıza. "kör müsün amk adam kalenin önünde! ofsaytı bozan adama laf etmiyorum."

kayseri iyi oynuyor bu sene, 4 gol yediler 9 haftada, helal olsun, 2 önemli eksiği olmasına rağmen kazandılar.
son dakika golüyle hayallerimi yıkan maç, sanal da olsa önemsiyorum bu iddaa olayını. *
(bkz: nihat kahveci)
bu maçla kazanan sadece kayseri değil trabzonspor ve bursaspordur.
beşiktaş'ın mağlubiyet serisine bir yenisini daha eklediği maç.

trabzonspor, manisaspor, porto ve kayserispor...