bugün

çaykur katarlılara satıldı yalanından sonra atılmaya çalışılan ikinci yalandır. piçin birisi ekşi sözlükte götünden böyle bir başlık uydurmuş ekşi sözlük hayranı uludağ ergen gerizekalı tayfası da artı oy almak için copy paste ile buraya başlık açmış.

ortada kaynak var mı,yok bu zamları gören bilen var mı ,yok . üstüne bakan bunun yalan olduğunu açıklamış mı, açıklamış.

başlığı açan yalaka piçlere bir şey demiyorum da daha gerçeğini bilmeyen anında yardırmaya başlayan godoşlardır asıl mesele. gerçek koyun sürüsü bunlardır işte.
ulan bir yalan uydurup kendi yalanına inanacak kadar ezik olmayı anlatması lazım bunların.
Hayaller hayaller...

Aslında hiç zam yok, zam insan zihninin uydurmasıdır. Zamın gerçekten var olduğunu kimse ispatlayamaz.

Zam neydi? Zam emekti, zam sevgiydi.

Morpiyus o kırmızı hapı bana vermeyecektin.
(bkz: Eqonomi Çok eyii)
Anlayaşina sahip comarların göremedigi durum
normaldir böyle yapmaları. bunlara göre zam değil "güncelleme" bunlar çünkü. yadırganması mantıksız.
götünde don yok kardeş üşümüyormusun.
Sen buna da yalan dersin şimdi *

görsel
zam yok açıklamasına inandığımızda zam olmayacak mı?
inanmak istediğimiz zam yalanlama yalanı.

ek;
muhtemelen babasından harçlık alıyor .çalışmıyor düzenli ücreti yok. hatta nerede yaşadığından haberi yok bırak ülkeyi.

ek2; ülkede aldığın nefes attığın adım zamlı iken kendini yormaması gereken açıklama.
Bilinen gerçektir. Bir tane kaynak Yok ortada tutup zam var demişler. Evet.
-what is the zam?
+The zam is everywhere. It is all around us. Even now, in this very room. You can see it when you look out your window or when you turn on your television. You can feel it when you go to work... when you go to mosque... when you pay your taxes. It is the world that has been pulled over your eyes to blind you from the truth.
-what truth?
+that government fuck you twice a day.

yine bir ak çomar iddiasıdır.