bugün

bilica'dan nefret etmek için bir sebep daha.

ulan hala ne işi var şu adamın fenerbahçe'de ya..
caner erkin pasif kalmıştır. keşke karşılık verseydi mağara adamına.
(bkz: it iti ısırmaz)
bir takımın karakteri futbolcusundan belli olur.
bilicanın bu sefer kendi kuyusunu kendi kazdığı kavgadır.
gene bir şeyleri kazmayı becerdi...
Caner Erkin'i tanıyan,eğiten ve de mentorluğunu yapan yaşam koçunu tanıyan biri olarak söylüyorum. Canerin de bu kavgada payı vardır. neden sürekli caner kavgaları duyuyoruz? ve daha duymadıklarımızda var. tamam bilica arkadan dalmış, tamam bilica zaten kazmanın teki de. caner de çok çirkef ve hisli bir futbolcuymuş koçun anlattıklarına göre.

ben en son arda-caner kavgasından sonra konuşmuştum kendisiyle. Ve bana canerin kavga ettiyse mutlaka içerleyeceğini, kin tutacağını, yeri geldiğinde pas bile atmayacağını söyledi. Zaten galatasaray da bonservisini almadı canerin. kaptanın etkisi büyüktür bu durumda diye düşünüyorum.

ha bu arada. sözü geçen yaşam koçu, caneri manisaspor yıllarından tanıyor. manisasporun 1. devreyi tepelerde sanırım 1. sırada tamamladığı bir sezon vardır. o sezonda takımı psikolojik olarak destekleyen kadronun başındaydı bu kişi. neredeyse ilk defa bir takımda profosyonel anlamda yaşam koçluğu uygulaması yapılmıştı.

merak edenler özelden sorsun bu adamı, reklamını yapmak istemiyorum.
CANER iN ARDA TURANDAN SONRA 2. KAVGASI. NORMALDE BU KADAR KISA SÜREDE BiR FUTBOLCU 2 TAKIM ARKADAŞIYLA KAVGA EDiYORSA SUÇLANIR ANCAK BiR DE DÖNÜP KAVGA ETTiĞi ADAMLARA BAKALIM.

(bkz: ARDA TURAN)
(bkz: FABiO BiLiCA)
fenerliliğe yakışan bir kavgadır, vurun.
forumlarda ilginç yorumlara vesile olmuş kavgadır.

hatta birisi bilica'nın gay olduğunu ve caner'e verecek misin diye sorup, ret cevabı alınca sinirlendiğini bile yazmış.
bence canerin canını yakıp ters psikolojiyle;cinsel bir etkileşim uyandırmaya çalışıyor.

bakınız:capone...
bilicaya aşırı derecede antipati duymama neden olan ikinci olay. birincisi (bkz: poltrona 36 skandalı)
bilica'nın saçının olmamasının avavtajını sonuna kadar kullandıgı kavgadır. Caner de kulaklara asılsaymış.