bugün

görsel
görsel
çok hareketli ve güzel bi maçtı sadece uzatmalarda 2 takımda gole yaklaştı ama atamadı. hele birde adını hatırlamıyorum gsli oyuncunun kaleciyle karşı karşıya gelip golü kaçırması kalp krizi geçirtecek nitelikteydi. bir beşiktaşlı olarak ilk yarı yerin dibine girdim ama 2. yarı şaha kalktım diyebilirim.
izleyemedim ya la. Vallaha izleyemedim cimbomumun macini. En son ne zaman olmustu boylesi hatirlamiyorum bile. Yok mu kardesler bildiginiz full tekrarinin oldugu bi pilatforum milatforum. Gerci sabit internetim de yok vay amisina.. Bitmis benim hayatim bitmis.
stadımızdan 1300 metre kablo çalınmış. amk şampiyonluklarımızı çaldığınız yetmedi şimdi de kablo mu çalıyosunuz.

https://twitter.com/tribu...80019436635971584?lang=tr
hakem ali palabıyık sayesinde renksizlerin terler içinde aldığı 1 puan. olcay ve canere çıkmayan kartlar, maç boyu kendini yere atan cenk, eren derdiyoka devre sonunda atılan tekmeye çıkmayan kırmızı, ebubekirin musleraya uçması ile hatırlanacaktır. bu sene fikonun yalamaları da işe yaramayacak, şampiyonluğu alacağız.
Şampiyon olacağız diyen fransızların önce götlerine don alması gerektiğini gösteren maç.
çok uzun zamandır derbilerde gordugumuz, kavgalar, dovusler olmadıgı br derbi, ilk yarı gs ikinci yarı bjk top oynadı, beraberlık normal. sahada bazı munerıt olaylar ve 3 5 dengesızın sahaya para atmasınıda sıfırlarsak sadece futbol oynanan derbıler ızleyıp keyıflenecegız.