bugün

meireles' in pozisyonunu görünce kendi bacağımda bile acı hissettiğim maçımsı şey.

fenerbahçe hep oynadığı oyunu oynadı ve saç baş yoldurdu.

olcan olmasa y.raklara gelmiştik. (bkz: olcan adın)

not: sow yatacak yerin yok.
ırkçılık yapılan maç.

https://pbs.twimg.com/med...A3k4VeBCAAAIyiI.jpg:large
aykut hoca bu takımın başında durdukça hiçbir fenerlinin yüzü gülmeyecektir.
0-0 sona eren müsabaka.

fenerbahçe'nin futbolu ilgili söylenecek çok söz var ama fenerbahçe'li yazarlar bunu mutlaka dillendirecektir bu başlık altında, ben biraz trabzonspor'a değinmek istiyorum. olcan adın karşı karşıya kaldığı 2 pozisyondan birini gole çevirse trabzonspor için unutulmazlar arasına girebilirdi bu maç ama özellikle orhan gülle'nin beşiktaş'a attığı gol ve serdar kurtuluş ile ekrem dağ'ın aşırı hırsı ile bu kaçan %100 lük golleri kıyaslayacak çok insan olur ülkede ve sosyal ağlarda. ikinci yarıda gerçekten iyi oynadı trabzonspor. ve dikkatimi çeken en önemli unsurlardan birisi de fenerbahçe'nin oynadığı maçlarda 65. dakikadan sonra oyundan kopması. bunun ana sebebi kondisyon eksikliği dir diye düşünüyorum. ayrıca raul meireles 90+2. dakikada talihsiz bir sakatlık yaşadı, kendisine geçmiş olsun diyorum. aykut kocaman ve tercihleri ile ilgili yorumları sizlere bırakıyorum.
hamsiciklerin tipik anadolu takımı örneği verdikleri maç. 1 puan aldık lig devam ediyor. ayrıca zemine de çözüm bulun.
Tarladaki ekinlerin yeşerdiği maçtır. Olcan adın sen çok yaşa.
bu maçta aykut kocaman'ı değil lütfen ama lütfen futbolcuları konuşun!
yorumlar gösteriyor ki, bu fenerbahçe'yi galatasaray yakalasaydı 6-0'ın intikamı alınmıştı. böyle bir maçtır.
iyi kötü bir maçtı.

gidip geldi karşılaşma ancak dakka 3 te sow atsa golü bambaşka olurdu mücadele.

alex sahanın yıldızıydı nokta.
fenerbahçenin bala göte yenilmekten kurtulduğu maç.

bir de olcan adın faktörü var ki dillere destan..
ne hücum ne de savunma yapabilen bir takım. tempo sıfırın altında. fizik olarak bitik. sabote ediliyormuş gibi bir hava var takımda. alex-kocaman tartışmasından sonra özellikle bu durum artarak devam etmekte. takımda ruh bile yok. son yıllarda gördüğüm en ruhsuz fenerbahçe. içimiz sızlıyor. bala göte alınan 1 puan kısacası.
trabzonsporlu futbolcuların golleri, sayelerinde de taraftarlarının aklını kaçırdığı maçtır. son yıllarda izlediğimiz temposu en düşük fb-ts maçıdır da kanımca. bunun sebebi de ligin en kabız takımı olma yönünde ısrarla ilerleyen trabzonumuzdur.
izlemediğim maçtır. Aykut denen gurur ve haysiyet fukarası insan fenerbahçe'den defolup gidene kadar fenerbahçe maçlarını izlememeye karar verdim. Fenerbahçe lisanslı ürünlerini satın almayacak, fenerbahçe maçına gitmeyecek, digiturk zımbırtısını da iptal ettireceğim. Futbol dediğin olayın deşarj eden, stres alan ve eğlendiren bir şey olması gerekiyor. Bendeyse durum bunun tam tersi, her fenerbahçe maçında daha çok geriliyor, daha çok stres doluyor, daha çok sinirleniyor ve kinleniyorum. Çok istedim bugün trabzon fark atsın, umuyorum fenerbahçe kısa sürede büyük başarısızlıklara imza atar da kurtuluruz şu adamdan. Feda ediyorum ulan bu seneyi, şu adamdan kurtulmak için bir feda sezonu da ben açıyorum kendime. Yeter ulan yeter! defol git utanmaz adam!
aykut kocaman denen vizyonsuz, futbol cahili bir teknik adamın elinde oyuncak olan fenerbahçe' min trabzonspor karşısında beraberliği kurtardığı maç olmuştur. trabzonspor' u tebrik etmekten başka elden bişey gelmiyor maalesef
12ye 10 oynanan maç olcanı tranzondan saymak trabzonlulara hakerettir.
Olcan Adin'in kaçırdıklarına bakınca Trabzon'a yazık olan maç.
trabzon'un, golcüsü olsa alacağı maç. adam gibi bir golcü bulamadılar amk.
özetlerden izlediğim kadarıyla ilk yarısı vasat, ikinci yarısı son 15 dakikaya kadar biraz fener ağırlıklı, son 15 dakikasında da trabzonspor'un rahat kazanabileceği fırsatları kaçırdığı maçtır. o zaman söylenecek bir şey yok. yani maç her iki tarafa da gidebilirmiş. anladığım kadarıyla en azından temiz maç olmuş.
son 15-16 yılda izlemediğim 3. fenerbahçe maçıydı. iyi ki izlememişim.
not: bu takıma ve hocasına herkes sahip çıksın. ısrarla vurguluyorum.
o eskidendi, 5 haftada hoca kovmak.
o sebeple şu an durum ne olursa olsun aykut kocaman, ekibi ve futbolcular sonuna kadar desteği hak ediyor. önümüzde 2 önemli maç var (kasımpaşa ve m'gladbach yanış değilsem) ve her şey 2 maçın kazanılmasına bakar.
bu takım mental olarak biraz geri kalmış. morale ve desteğe ihtiyacı var, destek şart yani.
o sebeple siz siz olun medyada yangın yapanlara bakmayın, onlar zaten bunu kolluyordular. bu teknik ekip bu takımı ayağa kaldırır ve bu takım gayet iyi bir takım, haa hoş düzelsek bile onlar azizsilin yazacak o ayrı tabi!
alayının da amk bu da ayrı bir konu!
hep destek tam destek!

not: şimdi taraftarın büyüklüğünü gösterme zamanıdır. şu an o andır. nokta.
sonucu sevindirmiştir. Aykut'umuza birşey olmasın.
didier zokora dünkü maçta da kendisini belli etmiştir ve anlaşılmıştır ki bu pislik bu ülkede olmamalı. ırkçılıksa ırkçılık. görsel

http://www.ensonhaber.com...kiriyordu-2012-09-24.html
heyecanlı, güzel sayılmasa da vasatın üstü bir maçtı. isim isim anlatalım efendim.

onur: güven vermedi. bazı duruş hataları yaptı ama yine de çıkardığı bir iki şutla kalitesini gösterdi.

celustka: "modern sağ bek uzun boylu, gerektiğinde stoperlere de yardım edebilecek niteliklere sahip olmalıdır" görüşünde olduğum için serkan'ın yerine oynamasını istediğim adamdı. o da önündeki yasin apaçisine rağmen iyi oynadı. serdar kurtuluş'u alamıyorsan bu pozisyon için en iyi adam budur.

mustafa yumlu: söylenecek çok fazla bir şey yok. bulunduğu pozisyondan bu kadar bihaber olan bir futbolcu görmedim. sayesinde giray'ın yokluğuna "önemli eksik" diyoruz. daha ne diyim mustafa!

bamba: mükemmel oynadı. havadan, yerden geçit vermedi. fenerbahçe zokora'yı geçtiği anda onu önünde buldu. savunma hattını tek başına kurup yönlendirdi.

emerson: sonunda trabzonspor bir sol bek buldu dedirtti. savunmada da hücumda da varlığını hissettirdi.

zokora: ilk yarıdaki saçma sapan hatası dışında her zamanki gibiydi. oyundan çıkması yanlıştı ya da erkendi. zokora oynuyorsa ve kendisi çıkmak istemiyorsa böyle maçları tamamlamalıdır. bu maçı da tamamlamalıydı.

sapara: adrian'ı boşuna transfer ettiniz dedi belki de onuncu kez. sahanın her yerindeydi. ayağına top her geldiğinde oyunu açıp takımı rahatlattı.

alanzinho: oyundan çıkana kadar vasatın üstü oynadı. hücumda çok etkili olmasa da topla birlikte orta sahayı çabuk geçerek trabzonspor'a bu açıdan fayda sağladı.

yasin: maçtaki en olumlu hareketi oyundan çıkmak için saha kenarına doğru yürümesiydi!

halil altıntop: maç boyunca bilindik mücadelesini yaptı. çoğu zaman yalnız kalsa da başarılı bir maç çıkardı.

olcan: çok koştu, pozisyona girdi. çoğu zaman fenerbahçe'yi tek başına zorladı ama o goller kaçmamalıydı. hem kendi moralini hem takımın moralini bozdu.

barış özbek: oyuna çok geç girse de elinden geleni yapıp alex'e bir frikik armağan etti ama alex bu asisti gole çeviremedi.

janko: ?

henrique: 10 dakika oynadı ama 80 dakika oynayan yasin'den daha etkiliydi. şanslı olsaydı gol de atacaktı ama olmadı.

şenol güneş: oyuncu değişikliklerinde geç kaldı. maç sonu açıklamalarıyla yine farkını ve kalitesini gösterdi. bir de trabzonspo'u yeniden yarattığı belliydi. takım bu kadar eksiğe rağmen orta sahayı paslaşarak çabuk geçti her seferinde. ki bu takım olmaya başlamanın habercisidir her zaman.
olcan' ın nasıl gol kaçırılır diye ders verdiği, gökhan gönül' ün kurtardığı golle anılacak maç.
atamıyorsan 0-0 a razı OLCAN !!
marc janko' yu kulübede çekirdek çitlesin diye mi aldık diye sordurtan maçtır.