bugün

"yükseklerde gözüm yok,yazar olmak bana fazlasıyla yetiyor" dediğim ve nezaketle geri çevirdiğim öneri.
çocuğa haddinden fazla sorumluluk yüklemek.zira çocuk delirip bütün yazarları sölükten atma gibi çılgınca davranışlar sergileyebilir elinde olmadan.
zall ın ' gel yavrum bugün bu sözlük yöneticiliği senin ' diyerek çocuğun sözlük database ini çökertmesiyle son bulacak eylem.
çocuğun, sozlugun yanlıs bır duğmesine basıp ,sözlügümüzün çökmesiyle sonuclanacak olay
(bkz: yanlış bir düğmeye basmak)
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramında bir günlüğüne çocukların cumhurbaşkanı, başbakan koltuklarına oturtulması akabinde sözlükte de aynı havayı yaratmak adına zall ve moderatörlerin en küçüğümüzü seçerek gerçekleştirecekleri hadisedir.
an itibariyle katıldığım ama yaş itirabiyle kaybedeceğim aşikar olan eylemdir.
(bkz: cocukları sevindiren basliklar) *
asla gerçekleşemeyecek bir hadise gibi görünmektedir.
(bkz: bülent ersoy'un bir günlüğüne televizyona makyajsız çıkması)
heykesin bütün yüyeyiyle desteklemesi geyeken kampamyadıy.
(bkz: ben benim moderatör olma ihtimalimi sevdim)
(bkz: 23 nısan da bır gunlugune mod olmak)
Moderatörlerden birinin bülent arınç olması* sonucunda 21 yaşında miniminnacık bir çocuğun moderatör olmasıyla laik içerikli entrylerin silinmesi bir olacaktır.*
zirvelerde elma şekeri dağıtımına vesile olacak olan girişim.
sözlüğün yaşça en küçük yazarının seçilmesini gerektiren durum. en azından yöneticilik 1 günlüğüne bile olsa yabancıya gitmemiş olur.
eğer olursa çocuğa çok fena ayar vereceğim olay.
(bkz: moderasyona ayar vermek)