bugün

proteinli yeşillik sloganıyla yola çıkılmış olabilir.
burgerin her önünden geçişimde aklıma gelen entry.
yemeseydin kardeşim.

dilimizde tüy bitti yıllardır mc dir burger dır yemeyin şu zıkkımları diye diye. yediğin şeyler sanki çok sağlıklı da içinde tırtıl çıkınca hede hödö rezaleti diye başlık açıyosun.

mis gibi sağlıklısından yiyebileceğin envai çeşit yemek varken gidip o şirketlere para kazandırıp o yarısı buz olan kolayla mideni doldurduğun için sen de ayrı rezilsin.

bu da senin rezaletin!
bu başlığı gördüğüm günden beri hamburger yiyemıyorum amınıza koyum sizin.
amerikada olsan 1 milyon dolar tazminat alırdın gel gör ki türkiyede "abi yenisini verelim" muamelesine maruz kalırsın.
Hamburgeri bırakıp tırtılı ye rezaletidir.
Malum, o zavallı tırtıl o hamburgerden daha zararsızdır.

Mis gibi yemek yapan yerli esnaf varken de elin fast-food zincirinin globalleşmesine yardımcı olmak neyin nesi anlamıyorum.

Birincisi, sana hesap verebilecek bir insan yok.
ikincisi, siz onlardan aldıkça onlar daha da kar yapmak için illa bir şerefsizlik bulup o yiyecekleri daha da sağlıksızlaştırıyorlar.

Kendinizi düşünmüyorsanız ucuza mal olsun diye işkence edilen, gün yüzü gösterilmeyen, saçma sapan şeylerle beslenilen o hayvanları düşünün.

Ki hamburgerden tırtıl çıkabiliyorsa... Salata gerçekten yıkanıyor mu merak konusu.

Ve onca zehirlenmeye, hijyen sorununa, bu tip skandallara rağmen insanlar bildiğin mal gibi hatta sadık sokak köpeği gibi gidip yine aynı yerde aynı şeyleri yiyorlar..

Ne diyeyim, afiyet olsun.
Bugün yedim duble menü istedim bana sormadan King mıdır chicken mıdır ne verdiler sonra içinden kıl gibi bir şey göründü birkaç ısırıktan sonra. Götürdüm gösterdim hemen değiştirdiler dediklerine göre baharatıymış. Neyse o kadar para verdik diye yemek zorunda kaldım ama bugünden itibaren Burger ı bıraktım tadı rezalet yani tavuk yenmez böyle yerlerden. Midem bulanıyor (。ì _ í。)(๑¯ω¯๑)