bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  evet evet tam bir rezalettir. eşimle birlikte izmir forum bornova da biraz gezindikten sonra yemek yiyelim dedik. bilenler bilir üst katta yemek yeme alanları vardır. oraya çıktık iki tane big king menü sipariş ettik. oturduk bi yere yiyoruz. aldığım bir kaç ısırıktan sonra karşılaştığım manzara beni bir daha dışarıda yemek yememe konusunda çok kesin kararlar almaya meyletti.
  burgerin içinden serçe parmağı büyüklüğünde ve kalınlığında artık kurt mu dur nedir tam olarak ne olduğunu bile bilemediğim ölü halde bir canlı çıktı. aldık burgeri götürdük yetkiliye gösterdik. burger in içinde ki yeşillik ambalajlı olarak geliyor muşta falanda filanda diyerek özürler diledi ama ne fayda. durumu gıda bakanlığına bildirdik. umarım gerekli işlemler yapılır.

  http://galeri12.uludagsoz...-king-rezaleti_751381.jpg

  edit:
  -inandırıcı bulmayanlarınız olmuş. ben gerekli işlemleri yaptım ve yapacağım zaten. onun haricinde kimseyi inandırmak gibi gayrete girişmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. elimde başka fotoğraflar var ama keşke video da çekseymişim daha iyi olurmuş. o anki öfke ve sinirle her şeyi detaylı düşünemiyorsun.
  - tam ısırıldığı yere denk geldiği için o canlının da bir kısmını ısırmış olmalıymışım falan diyenler var. adama bak sanki kafasından biraz ısırsam rahatlıycak.
  canlıyla göz göze gelince elimden masaya fırlattım ve sonra da acaba turşu falan da biz mi yanılsıyoruz acaba diye emin olmak adına tabii ki canlıyı biraz inceledik o esnada fotoda gördüğünüz pozisyona geldi.
  71 -19 ... ultragazeteci
 2. 2.
  Mide bulandıran rezalettir.gerçekten evde yemek gibisi yok.
  12 -1 ... yastik savascisi
 3. 3.
  tam bir rezalettir.gerçekten sözlüğün üzerinde durması gerekn bir olaydır.medyaya intikal ettirilip etkin sonuç alınmalı ki insanlara yiyicek içecek hizmeti verirken daha dikkatli olsunlar.

  edit: ekşi sözlükte başlığı açılmış, yorumlara baktıkça şunu anlıyoruzki bu dünyada sadece ekşiciler rezalet başlıkları açabilirmiş.akıllarınca dalga geçicekler,başlık ekşide açılsaydı burger kingin kuruluşundan tutun yıllık cirosuna kadar bütün asortik bilgileri girilip linç edilecekti.

  ekşicinin biri göle nutella çalsa da vallahi şaşırıp da sormam ne yapıyorsun diye.
  13 -1 ... uludagin onyargisiz adami
 4. 4.
  rezilliktir. dün ben de big king yedim ve yarıda bıraktım. burger yemeyeğim arkadaş mc'in eti pınar hiç değilse ondan devam.
  3 ... tifobakteri
 5. 5.
  mc donalds virali.
  5 -4 ... yasusbi
 6. 6.
  hassiktir dediğim rezalet. abi dava aç hemen ya.
  ... alpersef
 7. 7.
  bence kurt, bu yazar kardeşimizi bakanlığa şikayet etmeliymiş. resmen hayvanın hamburgerini yemiş çünkü.

  o değilde ne protein vardır bu kurtta amk. yalar yutardım ben.
  31 -5 ... aquila non capit muscas
 8. 8.
  ekrana kusturan rezalettir. geçmiş olsun.
  7 ... sehnsucht
 9. 9.
  Ev dışında yemek için güvenilecek başka bir yer olmadığını bir kez daha gözler önüne sermistir. En uyduruk mekanda da yesen en kaliteli yerde de yesen bi fark yok.
  11 ... postop happiness
 10. 10.
  kurt değil ejdarhadır o. ne lan o ! ulan ben şu bedava tuvaletleri bile para verenlerin kullanımına açan bu orospu çocuklarından yemek yemiyorum. siz de yemeyin. sizin yememeniz fakir etmez onları, ama sayenizde de böyle şeyler yapamazlar.
  10 ... ukraynali