bugün

17.10.2016 tarihinde LG G3 telefonumu açılmama sorunu sebebiyle yetkili servise verdikten sonra 20 gün boyunca standart prosedür olan yedek parça bekleme işlemi başladı ve 20 iş günü sonunda sona erip telefon değişime girdi. Taahhüt edildiğine göre telefonum LG G4 adı verilen kronik sorunlu bir telefonla değişecek. Fatura benim üzerime olsaydı hiç düşünmez ürün iadesi isterdim.
Esas sorunlar değişime gittiğinden sonra başladı.

Yaklaşık 1 aydır ondan bundan bulduğum idarelik telefonlarla iletişimimi gerçekleştiriyorum ve 2016 senesinde mağarada yaşayan insanlar gibi nokia'nın eski düşük modelli telefonunu kullanıyorum. Yedek telefon isteğimi de yerine getirmediler ve şu anda tamamen mağdurum. Ürün için değişim onayı 8.11.2016 tarihinde verildi. Yani o günden bu yana gereksiz bir şekilde bekletiliyorum. Ürün stokta var mı diye sorduğumda olumlu yanıt alıyorum fakat neden depodan ürünün çıkmadığı konusuna herhangi bir cevap alamıyorum.

Dün öğle saatlerinde bir bayan ile görüştüm ve kendisine oldukça sertçe artık telefonun verilmesini istediğimi belirttim. kendisi bu konuda bilgi alamadığını, bana geri ulaşacağını söyledi. 2 saat sonra tekrardan arayıp telefon depodan çıktı, yollanmış gözüküyor gibi bir bilgi verildi. Pek inanmadım, çünkü LG firmasının ne kadar rezil, kepaze bir firma olduğunun bilincindeyim. Bugün tekrar aradığımda farklı bir bayan ile görüştüm ve kendisi tahmin ettiğim gibi ürünün hala depodan çıkma aşamasında olduğunu, daha ürünün çıkmadığını, bana kim bilgi verdiyse onun için bir şikayet maili atmamı söyledi. Dün verdikleri mail adresine zaten bir gönderim yapmıştım, 24 saat içinde maillerimizi cevaplıyoruz olayı da tamamen yalandır. Baya da sert konuşmama rağmen bir sonuç alamadım.

Sonuç: 40 güne yakındır telefonsuzum, LG yalan yanlış bilgiler vererek müşterilerini kandırıyor, sorunum halen çözülmedi, bir daha LG telefon alanın sülalesini öpsünler.