bugün

Beyaz futbolda gerçekleşen kapışma. Gerçi ahmet Çakar ölümüne vuruyor. Evet.
Bu kapışma değil ki,sokma parçalama yırtma dağıtma, ama böyle hatalı insanlara çokk yüklenerek mazlum edebiyatı yapmalarını sağlamak da iyi bi iş değil, ahmet çakar bu tarz konularda iyi hesap sorar ama ciddi mi yapar rating mi anlayamıyorum, daha önce de nihat doğana aynısını yapmıştı mesela.
ahmet çakar fena çakmıştır...
ırkçı olarak girdiği yayından darbe yanlısı olarak çıkan zata ayarın kralının verilmesidir.

toplum da biraz akıllansın her boku takip etmesin..
Programda kim ne diyo zor anlaşılıyo kardeşim birisi susmuyo herkes aynı anda konuşuyor ama ahmet doğru söyledi.
Obaa 2. Round başladı, hakan twitler atıyormuş haahah.
ya şöyle değersiz insanları ünlü yaptınız ve hala devam ediyorsunuz ya bişi demiyorum.
tanım : iki gereksiz insanın kapışması.
ahmet çakar kaç yaşına gelmiş, hala işi gücü prim, yağdanlık vs.
lince müsait olmayan birisi ile tartıştığını göremedik.
ülkeye yeni bir bakanlık şart oldu, boş işler genel müdürlüğü.
öteki andavallıya zaten söylenecek söz yok.
maymunu zenci olduğu için söylemediği aşikar ama bir noktaya geldiysen biraz dikkatli olacaksın.
Hakan hepcan gibi zawazingoları ünlü yapmamak gerekiyor. Bu tarz adamlar ünlülüğü kaldoramaz.
hakan hepcan'ı hiç bir zaman sevmedim, keza beyaz futbol ekibini de. bu yayında da kalitesizlik yarıştırılmıştır. al birini vur ötekine. adamı hem yayına bağla, hem konuşmasına müsaade etme, hem de bundan siyasi prim kazan.
Ahmet çakarın seriye bağlayıp durdurulamadığı aman vermedigi kapışmadır soyadinın hakkini vermistir. (bkz: ahmet goethe çakar)