bugün

''beni protesto edenlere soruyorum hanginiz fenerbahçe için benim gibi hapis yattı. ben hapis yattım. hanginiz benden daha fazla fenerbahçelisiniz'' diyerek başladığı konuşmadır. az sonra tamamı telegol'de yayınlanacaktır.
olayı fenerbahçeliliğe bağlayıp sıyırmaktır bu. biz suçsuz olduğuna inandık ama karar suçlusun derse? o zaman ne diyeceksin?

biz sikimizin keyfine mi aykut gitsin dedik, aziz gitsin dedik. bizde fenerbahçeyi düşünüyoruz. bu taraftar olmasa sende olmazsın, geride kaldı vazgeçilmez aziz yıldırım günleri.
oh ne guzel dunyadir. sanki 'icinizden biri fenerbahce icin hapis yatacak' hanginizi alalim?' dediler, sen de elinde bayrakla en onde kostun. yapma baskan, yapma. bari konuyu acma. bari bir kulubun baskani olarak sen insanlarin fenerbahceliligini tartisma. ayip.
(bkz: yaşlandıkça aklın göte kaçması)
yine ciddi transfer olacak diyerek yerini korumaya çalışan fenerbahçe başkanın bununla yetinmeyip tüm şike sürecinde kendi gururlarını bile düşünmeden takımlarına sahip çıkan taraftarlara yaptığı giderdir. alay etmek için söylemiyorum harbiden yazık şu fenerlilere.
bu aziz yıldırımın heryerinden şerefsizlik, ahlaksızlık akıyor.. benim fenerbahçeme lekeyi bu adi şahıs bulaştırdı ve utanmadan büyük fenerbahçe taraftarına köpek muamelesi yapıyor ama artık o günler geçti aziz! allah belanı versin aziz yıldırım.
(bkz: hanginiz benim gibi şike yaptı)
Taraftara "holiganlık yapın,gsstore'a meşale ile saldırıp hapis yatın." gibisinden bir mesaj vermiştir. Gerçek fenerbahçelilik bunu gerektiriyor çünkü(!)
böyle düşünüyorsa eğer kendisi başkanlığı bıraktığında başkan adayı olarak rambo okan olsun oda fenerbahçe için az nezarethane de kalmadı az dayak yemedi.
çok yerde görülendir.

biri hapis yattım diye fenerbahçeyi kendinin sanıyor,
öbürü hapis yattı diye memleketi.
3 ay önce hapiste kalmasinin fenerbahçe ile ilgisi olmadigini söylüyordu. simdi cikmis oraya fenerbahçe için hapis yattim diyor.

söz fenerbahçeli arkadaslarda.
haberleri okumak isteyenler için:
http://www.fanatik.com.tr...tu_3_Detail_34_288572.htm