bugün

genelde su ateistlerin %90 ı ateist olduğunu ıllakı belli etmek ister konuyu oraya ceker , olur olmaz atlar ben ateistim der.burdan da anlaşılacağı uzere yanı bır ateiste senin inancın ne diye sormadan anlarsınız cunku onu meydana cıkarmak için elinden gelenini yapar bu da sosyal medyadan kaynaklı tamamen . karı -kız kaldırmak için sacma sacma sekillere girerler. . bu tipler bırazda felsefı takılmaya calısırlar lisede gördukleri felsefe dersiyle bı anda filozof olurlar. sonra en kucuk bı olay olsun işleri düşşün veya cok korksunlar allah allah dıye ortalarda gezıp dualar etmeye başlar bu tıpler . inanmıyosan tam inanma . olmayan bir seyden ne beklersin ki ? sana nasıl yardımı dokunsun?? , ıslama karsıda bıtmeyen bır kın nefret vardır ama sorsan tum dınlere eşit derece uZağım bıdı bıdı bıdı. kalkar hırıstıyanları korurlar .
türkiye'deki ateistler islam'ı eleştirir çünkü diğer dinlerin mensupları ateistlere hoşgörü ve saygıyla yaklaşır. fakat ülkemizde yaygın olarak biri ateist olduğunu dile getirdiğinde direk olarak "amına koyduğum ateisti, oro.pu çocuğu" gibi küfürlerle karşılaşmak zorunda kalıyor. yalan mı? şu yılda bizim kadar milletin inancıyla uğraşan başka birileri var mı, git bi avrupa'ya gör bakalım. burada batıcılık yapmıyorum, ama gerçekleri de görmek lazım. bir gün insanları inancıyla değil, insanlığıyla yargılamayı öğrendiğinizde ateisti, deisti, müslümanı çok güzel bir ülke olduğumuzu göreceksiniz. o at gözlüklerini bi atmak lazım tabi..

not: atatürkçü, müslüman bir kişiliğim.