bugün

(bkz: cenabet gezen aydınlar)
Her seks yapisin ardindan zaten banyo yapildigi icin luzumsuz bir eylemdir.
üşengeç olmayan insandır. normal duşun dışında yapacağı tek şey niyet etmek olan durumu üşenmeden yapabilen normal insandır.
'' Lekum Dinikum Veliyedin. '' Benim inandığım Allah bunu yapmamı emrediyorsa, gusül abdestimi alırım. Senin inandığın her neyse sende ona inan, onu yap. Yıl olacak 2013 hala türk-kürt atesit-müslüman tartışmaları yapılıyor.

Bazı insanlar var; derin nefes alırlar aldıkları nefesi verirken dilini oynatırlar. Konuştukları cümlelerin beyin ile bir bağı bile yoktur. Sadece kelime türetirler. Bu yazı ile siz de onlardansınız benin gözümde. Ben senin inançsızlığını, cahilliğini sorguluyor muyum da sen benim inancımı sorguluyorsun?

illa bir şeylere sataşacaksanız gidin öküze ineğe güneşe tapanlara sataşın. Bir zaman tüm dünyaya hükmetmiş bir dine değil. Benim damarlarım da Allah 'a inanan fatih sultan mehmet 'in kanı dolaşıyorsa sizin damarlarınız da hangi devletin hangi atanın kanı dolaşıyor çok merak ediyorum.
islamın her unsuruna zorlayarak karşı çıkmaktır.
müslümandır.
(bkz: oldu o zaman biz kaçar)
Gusül alma duş al. Duş almak gusül yerine geçiyor demeye çalışan bir sıçmayla karşılaşmış ilkeldir.

(bkz: sen istiyor duj verecek yüz dolar daha)
21. yy da hala müslüman olan insandır.
başına kötü bir şey geldiğinde "hep cenabetlikten oluyor" diyip kendini suyun altına atan insandır.
"Cenabetlik" kavramını iyi bilen ve her ezan süresince cünup dolaşmanın cehennemde büyük bir azaba uğrayacağını dünüşünen ve böyle olmaması sonucuna karar kılan Allah korkusu olan insan türüdür. Allah kabul etsin.
dindar ve şakirt değilim amma velakin cunüp durumda alınan hava, yürünen yol, yenilen her şey haramdır.
(bkz: emrec001)
müslüman kişisidir. sanki milletin ağzına burnuna zorla su tıkıyolar. sen alma amk alanada karışma.
müslüman dır.. temizdir.. candır..
Trolluge gerek yok. Normal insandir. Herkes kendi dinini ozgurce yasamalidir. Sizin gibi troller yuzunden tum ateist - deist gorus sahipleri tohmet altinda kaliyor. Yapma guzel kardesim, yapma... zira kendinden ve toplumundan tiksindiriyorsun insanlari. insanlarin yasayis, adetleri ile dalga gecme. Kendine saygi duyulmasini istiyorsan, once kendin saygi duyacaksin. Birseyinde bokunu cikarmasaniz olmaz di sanki.
şu yüzyıla girmemize rağmen hala inananların olduğunu gösteren insandır.
Ayrıca bu başlıkta inanmayan bir gavatı göstermedktedir bizlere.
Cenabetlik başı çok agrımış insandır.
saçmalık abidesidir . benim 19. yy dan kalma güslum var hala tutuyorum dokansanız boşalcak gibiyim ama.
müslüman olan insandır.
abdestsiz cenabetlere inat dünyamızı bereketlendiren insandır.
Almadığım zaman kendimi nedensiz bir suçluluk duygusu, fiziki ve manevi pislik içinde hissettiriyor. Kim ne derse desin.
cünup gezmek istemeyen kişilerin yaptığıdır. cenabet nefes almak bile haramken entry girmek zinhar büyük haramdır, sözlüğün betini bereketini kaçırıyorsunuz zındıkoğulları sizi.
gün içerisinde defalarca kez alması gerekir ki nerede gezsen bozulur. nereye baksan bozulur.
21 yy da hala davul çalan cahillerle aynıdır. o zamanlar banyo denen medeniyetin getirdiği ve her gün olunması gereken hede, olmadığından abdest getirilmiş. en azından ayılar kokmasın ibadet yaparken diye. ama bu ayılar yıl olmuş 2015 hala banyo yapmayıp abdest alarak ben çok temizim derler. iki tane inek alıp yan yana getir en azından inek süt kokar, bunlar deodoranttan bir haber ölmüş fare gibi kokarlar.
inancının gereklerini yerine getiriyordur efendim. ama kız gördüm abdest alıyım.nefes alıyor abdest alıyım diyecek kadar da sapıtmamak gerekir.
Gusul almanin belli bir yuzyili yoktur. Musluman isen alacaksin.