bugün

bu işin yüzyılı olmaz kardeşim. bir müslüman olarak her daim temiz gezmeliyiz.
elhamdulillah ne zaman kirlensek gusül abdestimizi alırız.
müslüman ve düzenli seks hayatı olan biri olarak sık sık alıyorum. ama şu bir gerçek ki, gusül abdesti almaktan nefret ediyorum. özellikle burnuma su çekerken burnumun yanması olayını sevmiyorum. ve hala da bu abdestin neden alındığını anlayamadım.
gusül abdestinin felsefesi ilişkiden veya rüyalanmadan sonra gidip yıkanmaktır. temizlenmeniz emredilir. temizlik te imandan gelir. ilişkiden sonra gidip banyo olmak bile bir nevi gusül abdesti sayılabilir. o yüzden her zaman yaparım agza su burna su bütün bedenini yıkamak yapmayanlara da öneriyorum. cenabet gezmeyin.
elalemin derdi seni mi gerdi? milletin inancına burnunuzu sokmanızın asıl nedeni içinizdeki şüphe ve korku diye düşünüyorum, ya herkes benim gibi dinsiz olsun yanacaksak beraber yanalım ya da ben de inanayım diyorsundur kendi kendine ama tabiiki de işinize gelen dinini yaşayana sövmek nefsinizi böyle tatmin edecek kadar acizsiniz. yazık, yobaz yobaz diyorsunuz kişi kendinden bilirmiş işi yobazın alası sizsiniz haberiniz yok.
inançları olan insanlarla dalga geçen ve alay eden zihniyette tıpkı cüppeli ahmet veya maşallahçı adnan oktar kadar kılıksız ve şerefsizdir dedirten durumdur.

gidin ötede oynayın azıcık...
Bende diyorum etraf neden leş gibi kokmaya başladı.. hayasızlıkmış meğersem.
Vakit namazlarını ihmal etmiyordur.
islama güncellememi geldi hayırdır?

inançları olan insandır.
almayı bırakalı neredeyse 1 yıl olacak. beden kirlenir elbet ama içinin kirlendiğini düşünmek gerizekalılıktır.
121.yüzyıldada müslümanlar varoldukça gusül abdesti var olacaktır.
zamanın kime ait olduğunu bilen insandır.
cünüplükten kurtulmaktadır.
harbiden icraat yapan adamdır buradakilerin çoğu gibi çeneye vurmamıştır.
yıllarla hesaplansaydı şimdiye kadar kalmazdı ki şu zamanda da onun ne olduğunu bilmeyenler var...
gusül abdestinden kasıtla islam dini ve bu dinin gerektirdikleri bu insanımsı şeye neden bu kadar çok batmış önce onu araştırmak lazım. insan insanın aynasıdır. Kişi, kendisi nasılsa karşısındaki insanı da öyle görür. bu başlığı açan insanımsı şey de bahsettiği bütün abazanlık faaliyetlerini bizzat yerine getiriyoki karşısındaki insanlarada aynı yakıştırmayı yapıyor.
su büyüsünden medet umandır. sonra siyonist israil. adam bilimi rehber aldığı için sırtında geziyor.
gusül abdestinin faydalarını bilmeyen insandır.görsel
cemabet sözü itibar etmemek lazım .
Sen domuz etini ye, kırmızı şarabını yudumla. Eline kağıt kalemini de al. Ben geberdikten sonra yıkamayın beni, ele dümdük gömün de. Ama pamuktan vazgeçemeyiz. iletişim numaramı da yaz, pamuk için ben Gelicem.
temiz insandır.
Gusul almanin belli bir yuzyili yoktur. Musluman isen alacaksin.
inancının gereklerini yerine getiriyordur efendim. ama kız gördüm abdest alıyım.nefes alıyor abdest alıyım diyecek kadar da sapıtmamak gerekir.
21 yy da hala davul çalan cahillerle aynıdır. o zamanlar banyo denen medeniyetin getirdiği ve her gün olunması gereken hede, olmadığından abdest getirilmiş. en azından ayılar kokmasın ibadet yaparken diye. ama bu ayılar yıl olmuş 2015 hala banyo yapmayıp abdest alarak ben çok temizim derler. iki tane inek alıp yan yana getir en azından inek süt kokar, bunlar deodoranttan bir haber ölmüş fare gibi kokarlar.
gün içerisinde defalarca kez alması gerekir ki nerede gezsen bozulur. nereye baksan bozulur.
cünup gezmek istemeyen kişilerin yaptığıdır. cenabet nefes almak bile haramken entry girmek zinhar büyük haramdır, sözlüğün betini bereketini kaçırıyorsunuz zındıkoğulları sizi.