bugün

gelse de şu geyikten kurtulsak dediğimiz gün. *
http://www.haberturk.com/...amet-kalabaliktan-kopacak

yok artık! millet şirince'ye akın edecekmiş. işin ilginç yanı hz. isa'nın geleceğini düşünenler varmış. ne lan bu, kıyamet iyi kopmuş mu diye bakmaya mı gelecek?

heyecanla beklenen tarih.*
merakla beklenilen gün.

http://inciswf.com/127283744663.swf
hâlâ "mayalara göre kıyamet tarihidir" yazan sürüyle cahil insanı görmemizi sağlayan tarihtir. mayalar adına konuşma hakkını kim veriyor bunlara anlaşılamamaktadır.
21 Aralık 2012'ye inananları Şirince'ye gitmelerine tavsiye ediyorum. Son çıkan haberler göre orada kıyamet olmayacakmış. Ey yurdum insanı oradaki otelleri %100 doluluk oranına getirdiniz de neden şirince diye düşünmediniz mi. Öyle bir şey olsa amerika çoktan duruma el atardı. *
bir çok kişinin inandığı ve hatta inanmakla kalmayıp korktuğu tarih.
hiç bir bok olmayacak gün. ertesi gün yine kalkacağız, yine aynı boktan dünya...
"mayalılar bu tarihe kıyamet diyor" diyerek mayalılara yapıştırılan tarih. bende demek istiyorum ki mayalılar hangi kaynakta bu tarihte kıyamet kopacak demiş. sevgili dünya basını sayesinde yanlış algılanmış tarihtir.
güzel tüketim kulvarları yaratmış bir tarihtir.

gazeteler kullanıyor, şirincedeki halk kullanıyor(evlerini günlüğü 500 euroya veriolarmış), eğlence sektörü kullanıyor (kıyamet partisi diye parti düzenlemişler lan), kıyamet şarabı diye şarap üretilmiş... belki daha duymadığımız bi dünya şey.

oh olsun aslında gerizekalılara müstehak. saçın lan paranızı.
kıyamet günü filan değildir. mayalar için bir dönemin bitip yenisinin başlayacağı tarihtir. marduk adlı gezegen 3661
yılda bir yörüngesini tamamlar. 21 aralık 2012 marduk gezegeninin dünyaya en fazla yaklaşacağı tarihtir. bu geçiş sırasında depremler, yanardağ patlamaları ve tsunamiler bekleniyor. öyle kıyamet diye işi sulandırıyorlar.
maaş gününden dokuz gün önceki gündür.
Olumsuz sonuçlanan her olayı cenabetliğe bağlayan bir toplumun 21 aralıkta kıyametin kopacağına inanmasına şaşmamak gerek.
22 aralık olduğunda unutacağımız tarih.
atayizlerin inandığı gün. allaha inanan hiç kimse bu güne inanmaz arkiler çünkü daha kıyametin alametleri bilem olmadı, maya ne ya göt gibi bi şey zaten yoklar bile dünyada ölmüş gitmiş rahmetli olmuşlar, dedem savaşmış kore gazisi, bunları yenmiş kore savaşında götlüğüne yapıyolar şimdi bizi korkutmak için inanmayın sakın o gün kıyamet felan kopmayacak!
mayaların tarih sahnesinde karizmayı fena çizdirecekleri tarihtir.
Uzay araştırmacısı hali sekmen in yazısının okunmaya değer olduğunu düşünüyorum.
(bkz: parsel)
kıyametin değil kiyametin kopacağı tarihtir. *
çoğunluk bu tarihten dolayı mayalar'a atıp tutacaktır...

o çoğunluk: 21 aralık 2012'den sonrasını da gösteren maya takvimleri bulunduğunu bilmeyen..

gezegenlerin aynı hizaya gelmesi sonucu; dünya'nın çekim kuvvetini kötü yönde etkileyeceği teorilerini hiç duymamış olanlar.
(bkz: 15 Haziran 2013)

Bir de bu tarihi düşünün, şeytanın sayısı ile ilgili bir sonuca varacaksınız.*
dedemin hakkında rivayetleri dillendirenler için "allah'a şirk koşuyorlar." diyerek lanetlediği gün. *
cuma gününe denk geldiğinden sevgilimle gezip tozup eğleneceğim gündür. başka bir anlamı yok sanırım benim için.
Şirince köyüne turistlerin akın etmesi bir gerçektir. Türkiye'de yaşayan insanları böyle bir fırsatı yakalamışken bu konuda teşfik etmekteden çok köstek olması pazarlamadan anlamayan insanların bu tarihi kullanamadıkları gerçeğidir.
türlü kıytırık tarikatların üyelerinin toplu intihar vakalarına şahit olacağımız tarih.
günlerin uzamaya başlayacağı tarih.