bugün

sıcacık banyoya rahatlamaya giriyorsunuz orada bile ritüel. yok besmele çek yok ağzına 3 defa su götüne 5 defa parmak falan. bu ne lan? böyle ömür mü geçer söyleyin. son derece rahatsız edici bir olay. bıraktığımdan beridir kafam rahat banyomu yapıp çıkıyorum.

bana göre komik, zavallı insandır.
her fırsatta ateistliğini vurgulayan salaklardan da gına geldi. neye inanırsan inan amk bize ne.
Bedeniniz kirlendiğinde yıkanınız
Ruhunuz kirlendiğinde abdest alınız

Hadisini bilmeyen pis ruhlu insan soylemidir.

Iyykkh pis..
Senelerdir yapmadığım ritüel. isim rast gidiyor mu gidiyor. Fena da para kazanmıyorum, tipimde iyi.

Gereksiz bulduğum eylem ama alana saygım var.
ruhundaki pisliği yıkanarak çıkarabileceğini zanneden yobaz insandır. şekil a da görüldüğü üzere. bilmezler ki içlerindeki pisliği hiçbir su hiçbir deterjan çıkartamaz.
2017 yılında hâlâ her fırsatta ben ateistim diye bağıran insan.

devamlı söyleyince +rütbe puanı falan mı kazanıyorsunuz amk anladık yeter ateistsin.
kardeşim bak tanrıya inanırsın da böyle saçma şeylere ne gerek var? ne diye kendinizi abuk subuk kısıtlandırıyorsunuz? biz de hayvan değiliz ya biz de yıkanıyoruz. burada mühim olan temizlenmek değil mi? yok niyet etmek yok her zerreye su değdirmek için şekilden şekle girmek. aşın bunları ya az relax olun. ne ödlek şeylersiniz. her attığınız adım günah aynen devam. melekler her nefeste günah yazıyor. şansınız yaver gitmiyor takılıp falan düşüyorsunuz cenabetken. kafasızlar sizi. aşın bunları aşın bakın 2018 kapıda!
inancında özgürdür. bence gusül olayı islamiyetin en güzel uygulamalarından biri.
seks veya 31 sonrası duşunu al çık amk. o da iş görüyor. yoksa bir gün burnunuz patlar haberiniz ola.
cünup olunca gusül farzdır gusülsüz gezmek günahtır namaz kılınmaz .
bıraktığım günden beri hayatım rahatladı, sırf su israfi başka birşey değil. kilisenin kutsal suyuna gülenler buna inanıyorlar amk.