bugün

Sinav sonuçlarinin açiklanmasi başlıklarından sonra bunun da ayni amaci saglamasi hic sasirilmis bi durum degil.
Tahmini 2 3 gün sonra açıklanıcak sonuçtur. Artık merak bile etmiyorum.
En geç akşama kadar açıklanacağını düşünüyorum.
an itibari ile panoya asılmıştır.
tum bekleyen yazar arkadaslarin gonlunce sonuclar almasini diledigim aciklamadir. aksam bakicam bu basliga, hadi bakalim hayirlisi olsun hakkinizda.
(bkz: Explanation of the 2015 University Entrance Exam preferred results)
yine mi troll, yine mi geyik.

ulan bırakın uğraşmayı gençlerle; adamlar heyecandan zaten ölüp ölüp diriliyorlar.
daha 2015 kpss açıklanmadığı için açıklanması mümkün olmayan sonuçlar.
sözlükte ergenleri ifşa edecektir.
(bkz: liseliler ile trol oynamak)
ben teog girdigim icin beni baglamayan olaydır.
An itibariyle açıklanmamıştır.
An itibariyle açıklanmıştır.
beklenen, boş yere tatava yapılan açıklama. lan zaten özel üniversitede 2 yıllık bölüm okuyacaksınız amma heyecan yaptınız.
bugün, yarın açıklanır. kazandığım yer bana süpriz olmayacağımdan heyecanlı değilim.
Daha dün il milli eğitim müdürünün kızı bayramda geldi. Hukuk istiyormuş.sonuçlar icin babam iletişime geçti yarın açıklayacağız demişler ankaradan..
Bu konuşma dün yapıldığına gore sonuçlar bugün gelir.bekleyin.
Açıklansın da kurtulayim bu evden diyorum şu an anlaşıldığı gibi iyi bir ailem yok, belki hiç olmamıştır. Yurtta yaşamak istiyorum kendi ayaklarımın üzerinde
Erkenden açıklanmasını istediğim sonuçlardır. Çünkü daha yapilacak çok şey var. 1 ay kaldı eylüle sonuçta.
Sakın olun yazarlar dediğim sonuclardir. Ya bi durun daha 4 gün oldu nereye açıklayacak. Heyecan yaptirdiysam sorry
1 günde sonuçlanabilecek işlem için iyice ağırdan alınan işlem.
23.07.2014 tarihinde geçen seneki sonuçlar açıklanmıştır. muhtemelen ayın 25-26 gibi açıklanır.
aday öğrencilerin 2015lys sonuçlarının açıklanmasında yaşadıkları stresi yine yaşamamalarını umut ettiğim sonuçlardır. Ösym' nin ne yapacağı belli olmuyor.
Yapmayın lan işte!
Insanların umudunu bağladığı kavramlarda bu kadar hoyrat olmayın!

Bu kadar mı uzaksınız insanlık denenden!

Sonuçları bekleyen kardeşlerimiz rahat olsun, açıklanan bir şey yok.abileri başlık sıçmak istemiş hepsi o!
Dünkü liselileri sinirlendiren olay.

Ulan biz zamanında bi ay sonuç bekledik siz daha iki gün sabredemiyorsunuz. Azıcık bekle dallama işin ne sanki evde hanım çocuk ekmek bekliyo da burada empati edebiyatı yapıyor bana. Tabi alıştınız hep deyince ekmek hüp deyince su, her türlü imkanı aileniz sunuyor, azıcık sabır gerektiren bir olay bile Size zor geliyor. Laf ettiğiniz o insanlar da zamanında sonuç bekledi merak etmeyin. Sanki Üniversiteyi ilk defa kendileri okuyor.
an itibariyle açıklanan sonuçlardır. herkes umduğuna kavuşmuştur umarım.