bugün

söylenenden bi hafta geç açıklanacak olan sınav. tübitak hazırlayacak soruları. sonuçlarda can yakcak o yüzden. yüxek alanlar hep özel okullar fen liseleri olacak. bazıları yine kaydıracak. bazıları o gün hasta olacak işte. hep onların başına gelir böyle şeyler.
3 yıl sonranın başlığını parsellemekten başka birşey değildir.
(bkz: 2016 ygs sonuçları)
97'liden fazla 95'liler bekleyecektir.

At fava bekle *
azımsanmayacak 96'lı da olacaktır.
ÖSYM bu çılgınlıkla devam ederse sınav sonuçları ertesi gece saat 12 yi gösterdiği anda açıklanmadığı takdirde kitapçıklar bal kabağına dönüşecektir.

Gece gece küçük sürprizler yapmayı seviyorsun, çılgınsın ÖSYM.
(bkz: reserved)
açıklanmıştır.
Açıklanmistir. Darisi lys nin basina.
500 tam alarak Türkiye. 1. Si olduğum sınavdır.
Henuz aciklanmamıştir.
Siteye yine girelemiyor.
açıklanmıştır. hayırlı olsun.
An itibari ile açıklanmış hayırlı olsun.
odtü'yü kıl payı kaçırdığım sonuçlar. olsun ben odtü'yü beğenmiyorum zaten.
Çoğu öğrencinin hayallerinin yıkılacağı hayata küseceği geleceğini karartacak çok malca bir sınav . 2013 2014 de başaramadığımı 2015 de başardım ilk 1000 deyim hayırlı olsun .
uzun bir zamandan sonra açıklanmıştır.oxfordu kıl payı kaçırdım. olsun.
an itibariyle açıklanmıştır. Okan üniversitesi harita mühendisligi. Türkiye 66.666 olmuşum hay aksi .
geçen sene 2014lüsü beni defalarca heyecanlandırmış olan başlıktır. olur olmadık zamanlarda güncelleyen yazarlara feci sövmüştüm ama şimdi anlıyorum eğlenceliymiş lan.
çoğu liseliye küfür ettirecek sonuçlardır.
günün birinde açıklanacaktır.
Soruları aÇıklanmıycak sınavdır. Benimde bu yıl ilk kez gireceğim ygs dir.
Her sene olduğu gibi bu sene de "çok zordu yiaa" diyenler çıkacaktır. Sırf öyle diyenlere gıcıklık olsun diye 4. Kez girip sınav sonrasi "çok kolay sormuşlar" diyebilirim. Hehehe.
Dur daha açıklanmadı liseli. Bu entry yi okutacağına iki test çöz hadi marş marş.
An itibariyle açıklanmıştır.
barajı geçemediğimi açıklayan sonuçtur, neyse seneye artık...