bugün

nokia kullanıyorum ve kullanacağım arkadaşım. Utanmıyorumda. Nokiadan başka alacağım tek telefonda iphonedur. Android gibi salak işletim sistemine bin basar symbian.
aç gezip iphone kullanan insana göre daha normaldir.
Özelliklerini 4 de birini kullanan, başkalarıyla sidik yarıştırmak için sürekli telefon değiştiren zengin züppeden çok daha dürüsttür.
1112 kullanıyorum ve mutluyum. sizi ne arkadaşım?
adam akıllı telefon olsun diyebilen insandır. ihtiyaçlarını bilen ve ona göre telefon kullanan insandır. nokia firmasının her ihtiyaca göre telefon üretmesi bunun en bariz kanıtıdır. nokia 6630 bile şuan piyasada olan bir çok telefondan daha kaliteli ve kullanışlıdır.
blackberry ve ipohne çılgınlığına erişemeyen insandır.
edit: ben çılgınım
ne alakası var. dokunmatik bir nokia telefon, günümüzde asgari ücret maaşına denk gelmektedir neredeyse.
dokunmatik telefonlar ilgisini çekmeyen insandır.
parasını iphone' a dökmek istemiyordur. hayır iphone alan insanlara sözüm yok, kendi paraları sonuçta ama çok gerekli bir şey mi yani?
nokia'nın dokunmatik telefonu yok mu arkadaşlar ben kullanıyorum saçma bir başlık.
telefon işte lan, nokia olsa ne iphone olsa ne sanki, sırf millete hava atmak için iphone alıp daha özelliklerini kullanamayan insanlar var.

telefon hava atma aracı değildir efendim iletişim aracıdır.

evet nokia kullanıyorum ve telefonomla mutluyum.