bugün

maddi durumu iyi olmayan insan olabilir. fakat vantilatör gücüne göre farklılık gösterebilir. büyük vantilatörler klima dan fazla serin sağlar.
(bkz: cool man çakması)
(bkz: kendini zengin göstermeye çalışan fakir)
(bkz: cool adam özentisi sözlük yazarları)
o kadar çoktur ki bunlardan çoğu büyük mağazaların * vantilatör stoğunu bitirmişlerdir.
klima almak için yazdığı duyuruya cevap bekleyenden* daha ezik değildir.
(bkz: memur maaşı)
(bkz: işçi maaşı)

millet eğlenmeye, hobilerine bile zaman ayıramazken ve para bulamazken ne teknolojisi ne eziği ?
(bkz: ufo)
piyasadaki klimalar tükenmiş efenim televizyonlar her gün söylüyor ondan vantilatöre muhtaç kalmıştır bu insan.sevelim kendisini.
bir cool adam vakası daha.muhtemelen kendisi vantilatör kullanıyordur.
keyfinden vantilatör kullandığını düşünen insandır. o kadar param olup sanki kasten vantilatör kullanılıyor izlenimi doğuyor. paran verdin de biz mi kullanmadık hemşerim.

(bkz: paran kadar serinlersin)
klima kullanmış orası burası tutulduktan sonra korum la böle teknolojiye deyip daha az teknolojik ve istediği yöne çevirebileceği durumu seçmiş kişidir. benim.
7. nesil çaylak söylemi.
klima alacak parası olmayan insandır.
(bkz: #9040871)
evine yeni klima takdırmış yazar zırvasının hava atıcam diye vantilatör kullananları ezik görmesinden kaynaklanıyor. klima takdırmakla adam olunsaydı bu yazar adam olurdu sözünü akıla getirir. saçmalıktır.

(bkz: ben sana klima takdıramazsın demedim, adam olamazsın dedim.)
2010 yılı ile vantilatörü bağdaştırmayı başarabilen insandan daha ezik olması mümkün bile olmayan insandır.
klimadan dolayı hasta olmuş ve tercihen vantilatör kullanan insan da olabilir.

(bkz: ben)
klima almak için gittiği yerlerde klima kalmadığını öğrenen insandır. klima sprariş edilip getirilse bile 20 gün sonra takılacağı söylenmişlerdir o insana. *
biraz özgünlük yahu fazla birşey istemiyoruz azıcık kendin ol. birgün herkes cool olmasın bırak o ayrıcalık cool a kalsın.
eminim ki topluma (bkz: 2010 yılında hala başlık açmayı bilemeyen insan)dan daha fazla yararı dokunur.
elektrik sarfiyatında her gün yeni bir rekor kırılırken sadece israfa ve küresel ısınmaya katkıda bulunmamak için klima kullanmayan insan olabilir.