bugün

gereksiz açılım muhabbetleri, gayriresmi özelleştirmeler, habur sınır kapısındaki pkk şenliği, çadır mahkemeleri, yök' ün imam hatiplerin önünü açma çabasını yoğunlaştırması, ergenekon adı altında askerlerimizin mahkemelerde süründürülmesi. anlayacağın olan yine bize oldu be sözlük...
Sözlükte yazmaya başladığım yıl.
sözlükle tanıştım. barçanın muhteşem başarısına şahit oldum.
Ygs lys muhabbeti başlamıştı.

Amk böyle sistemin!
arkadaşlarımla sürekli stüdyoda olmamız, sahne için provalar ve hazırlık yapmamızdır benim adıma. eyy gidi günler heyy

Tabi o zamanlar bornova bornova, alsancak alsancak'tı. Bornova'da Guardian, 525, Arka Sokak , Hanedan gibi kaliteden taviz vermeyen artık günümüzde yok olmuş olan barlar mevcuttu.

Alsancak'ta ise Zeus, Kybele, Tato live, Silence gibi güzide mekanlar vardı.
Yonja.com'dan ayarttığım ve buluştuğum kızlar.
muhsin yazıcıoğlu'nun vefatı.
ilkokula başlamıştım. ilk ayları (ocak, şubat) ana sınıfındaydım. servise biniyordum. bahçelievler'de carefoour vardı.
okulda çanta sürünce ilkokul öğretmenim o çantayı kullanmamı yasaklamıştı. tarçın isimli köpeğimiz vardı. ablamın 6600s telefonu vardı nokianın. at sürmeye gitmiştik ama 2010 olabilir belki. yüzme kursuna gidiyordum. özel eğitime gidiyordum. anasınıfında erkek arkadaşımla dans etmiştik. dayımlara gitmiştik. aşı olmuştuk 2010 değilse ve ben bağırmıştım galiba. sınavlardan 100 alıyordum 2010'da ama 2009 da olabilir ayrıca. hadisenin düm tek tek şarkısı çıkmıştı.
edit: düzeltme.