ah o almanya maçı diyorum.
çek cumhuriyeti maçında nihatın son golünden sonra babamın oturduğu sandalyeyi eline alıp onunla birlikte televizyona doğru koşturduğu şampiyonadır.
uydudan izlenilmediği için kahveye gittiğim, kahvecininde milli maç için para istemesinden ve 2-0 geride olduğumuz için sikerim maçını deyip eve döndüğüm maçın gerçekleştiği şampiyonadır. * *
an itibariyle sayı fazla olacağı için bir elli yıl sonra sorulması daha heyecanlı olacaktır.

(bkz: durun lan coşmayın hemen)
iyi bir okul kazanmak için girdiğim sınav maratonundan sonra başıma gelmiş en iyi olaydır.
https://www.youtube.com/watch?v=ewoK0psgnss ne günlerdi be.
Ulan o çek cumhuriyeti maçı 2-0'dan 3-2 yaptığımızda ben de dahil kahvehanedeki herkesin mutluluktan gözleri yaşarmıştı.

Unutmak mümkün mü?
mutluluktan uyuyamadığım gecelerdi be.
Belki de hatırladığım tek şampiyonadır.
Çok değerli iki insanla birlikte izlemiştik her maçını, hele ki türkiye- Almanya maçı efsaneydi ya. O son attıkları golde ilk kez bi gole bu kadar üzülmüştüm.
Tuncay,hamit,hadi üç gelsin pasını aktardı nihat karşı karşıya nihaaaat gooooooool,bitiricez bu işi,yok penaltılar x2 gol x4. *
Her maç kalbimiz duracak gibi oluyordu.Finallerin alayı son dakika da dönmüştü.Çok dua etmiştim kazanalım diye ama olsun yarı finalde iyiydi.
2008 avrupa sampiyonasini hatirlayanlar ne oglum, hepiniz mi 2000 dogumlusunuz ?
Yasadigim en efsanevi gol sevinclerinin oldugu sampiyonadir.
semih ve son dakika golleri.
milli maç heyecanı yaşamayalı çok oldu.
Unutulur mu ya evde ulusal sevinç ilan etmiştim resmen.
On bir ve on ikinci nesil hatırlamaz ne güzel seneydi be. Evet.
2002 var bizde şakir. Sen de 2002 yi hatırlamazsın bence.

Rivaldo ibnesinin kendini yalandan karı gibi yere attığını

Veya hasan şaş'ın sol çaprazdan attığı o golü canlı canlı izlemiş olan kaç kişi var aramızda???
Kalede
Rüştü
Defans
Sabrı (Gökhan Gönül)
Emre aşık
Hako
uğur boral
Ortada
Tungay şanlı
Arda Turan
Hamit Altıntop
Mehmet aurello