bugün

2008 avrupa şampiyonası öncesine denk gelen yıllar.

kendi açımdan bakacak olursak. hayatımın güzel bir dönemi. keşke geri gelseler gittikleri yerlerden. güzel günlerdi be! kimimiz üniversitede, kimimiz lisedeydi sanırım. yine de mutluyduk sanki?
şu anki çoğu son sınıf veya mezun öğrenci için lise yıllarıdır. ayrı güzelliği vardı ama ben yine de geri dönmek istemem, yok kötü yıllar da değildi ama sırf öss stresi için bile aman almayayım.
2004ten sonra gelen yıllardır.
2008 den önce gelen yıllar.
hatıratı çok olan yıllar...
2009-2010-2011 kadar güzel değildir.
Akılda kalanlar.
Askerliğin başladığı, devam ettiği ve bittiği yıllar.
akılda kalan:
ergenliğe giriş ve isyan. asilik. sigara. alkol. metal müzik. saçlar siyah, dudakta piercing. erkek arkadaş. asilik. ve tekrar asilik. ben büyüdüm tavırları. kim ne diyo umrumda değil, defolun gibi ilahi mottolar. hele o 2007 yok mu. silelim biz o seneyi, olma mı?

böyle çocuğum olsun gün aşırı döverim.
Ortaokul yılları. Kücük müyüm ki acaba ben?
Galatasaray'ın forvet hattının necati Ateş, ümit karan, hakan Şükür ve hasan kabze'den oluştuğu yıllardır.

Neydi lan o efsane hücum hattı.
medrese tuvaletinde gizlice otuz bir çekilen yıllar.

hey gidi hey eski sabunculardan kim kaldı...
msn den titreşim yollanan efsane nesil . özledim.
Aralarında 1 er sene olan ardışık seneler takımıdır.
türkiye'nin son güzel zamanlarını yaşadığı yıllarıdır.şimdi artık yeni türkiye var...*
hayatımın en sıkıntılı ve bir o kadar da güzel yılları. üniversiteden yeni mezun olup 2 yıl işsiz dolaştığım, sigara parası ve kütüphaneye gitmek için gerekli olan yol parasını kazanmak adına inşaatlarda çalıştığım yıllar.