bugün

4-5 seneye bizlere katılacak olan yeni yetmelerdir. hoşgelişler ola efenim. *
yakında sözlükte görülmeye başlayacak milenyum yazarlarıdır.
(bkz: coming soon)
muhtemelen 10 yaşında olan sözlük yazarlarıdır. bu yaşta sözlüğe girmelerini tavsiye etmem, çıkın sokaklarda oyunlar oynayın.
şu an sözlükte olmaması gereken yazarlardır.
(bkz: devenin nalı) demeyeceğim. çünkü kardeşim bazı çocuklar var senden benden büyük lan! içine müslüm gürses kaçmış gibi yavaş yavaş konuşmalar felan. (bkz: töbe estafurullah)
henüz yoktur. daha 96'lı ve 97'li bile yoktur(varsa uyarsınlar). önümüzdeki 5 sene içinde görülmesi muhtemeldir.
(bkz: 2000 doğumlu insan mı olur la)
bilgisayar başında oturup oyun oynayan yazarlardır.
o gün doğan cocuklar simdi on yaşında sözlük görmemiş ömrü hayatlarında...
bu saatte ne gta'sı? uyuyan miniklerdir. yüzde altmışının face'i, yüzde ellisinin cep telefonu vardır, o ayrı.
(bkz: sütünü iç yat yavrum)
geldikleri gün -ki muhtemelen erken 2013 de geleceklerdir- sözlüğün baskısına kanmayıp ısrar ve inatla entrylerini girmeleri gereken yazarlardır.
zamanla büyücek onlarda sonuçta.
var mıdır lan 2000 de doğan acaba.lan biz o zaman galatasarayın kupa kazanmasını kutluyorduk.vay anasını.
milli eğitimin türkçe sözlüğü, deyim ve atasözleri sözlüğü şimdilik onlara yetiyordur *
(bkz: hanimiş de hanimiş)
Onlarda büyüyecek teyzesi (bkz: oyy gurban olurum onlara guzum)
11 yaşına bastı bir kısmı
muhtemelen şu saatlerde okullarından uzakta tatilin tadını çıkarmayı beklerken acımasız öğretmenlerinin verdiği tatil ödevleri ile uğraşan veledler. küçüklüğüm geldi aklıma, az kulağımı çekmemişti o öğretmenlerim (öğretmenlerim diyorum çünkü 2000 e kadar 3 okul değiştirmiştim), kulak memelerim ondan mı biraz tatlı acep bilemedim şimdi.
9. bilemedin 10. nesil uludağ sözlük yazarları olacaktır kendileri. şimdiki gençler çok hızlı üstadım.

tehlikenin farkında mısınız?
milenyumda doğmuş yazarlardır.

2000 doğumlu dendiğinde araba modeli gibi dursa da onlar sizin içinizdedir. tıpkı ben gibi. *

edit: ne o zoruna mı gitti? *
(bkz: yok artık lebron)
oha. yok lan öyle bir şey. abartmayın amk.
yuh babasının vajinası mk.
(bkz: amına koyim çok ayıp ediyonuz)
araba modeli gibi 2000 vay be.