bugün

Ulan pkk lıkarı bile nasıl aldılar gel sana yemek su vercez diye çağırdılar amk yerinde. Kendi askerine sen napıyorsun allah aşkına ya anlamıyorum yemin ederim.
(bkz: bir türkiye gerçeği) ;maalesef durum bundan ibarettir.
bazılarının tek suçu halkı tarayıp üstüne tankla ezmek..

o kadar asker gördüm, teslim oldular ve burunları bile kanamamıştı.
okuyun ve videoları izleyin. masummuymuş görün:
(bkz: darbeye girişen masum askerlere acımak/#33279980)
yanlış.
doğrusu: 20 yaşındaydı suçu kendi halkına ateş açıp devletine ihanet etmekti.

vatan hainliğinin yaşı olmaz ajitasyon yapmayın.
görsel
iyi bakın, 20 yaşındaki şu çocuklara yapılanlara iyi bakın.

amk köpekleri teslim türk askerine pkk'lılar bile böyle davranmadı.
görsel
görsel
görsel
görsel
içim hiç bu kadar yanmamisti benim.abi vurma bana ben de turkum bende sizdenim vatanima neden bunu yapayim diyordu.tatbikat diyip cikardilar bizi abi oyuna geldik vurmayin diyordu askerim.milletim ise dinlemedi katletti bogazini kese kese.ölmüş cesedini tekmeleyerek yok etti askerini.yaziklar olsun sizlere sucsuz gunahsiz bizi koruyan askerimize bunlari yapanlarin allah belasini versin.
"20 yaşındaydı canı sadece sivil taramak istemişti" şeklinde düzeltilmesi gereken başlık.

"gta da çok görüyordu, özenmişti. bütün askerliği kışlada nöbetle geçmişti ama allahın sevgili peygamberi olan fetullah gökten indi ve onu bu sıkıntıdan kurtardı. artık dilediğince sivil tarıyor,
https://twitter.com/Malik...status/754082967387906048
tanklarla tıpkı gta daki gibi insanları ezebiliyordu, ne mutluydu ona o pis insancıklar kendisine nasıl direnebilir di? artık o tanrıydı. istediğini yapabilirdi çünkü silah ondaydı. sonra o kötü insanlar geldi ve o tatlı pembecik götünü sikiverdiler. çok yanlış bişeydi bu, silah ondaydı onun dediği olmalıydı"

dayağı eleştiren şunları izlesinde o tatlişko askerleriniz neler yapmış görsün.

fetullahın itleri ile benim onurlu türk askerimi karıştırmayın, kendinize güldürmeyin.

türk askeri türk bayrağına sıkmaz.

bu itler türk askeri değil ki yunana kaçtılar o yüzden onları kapsamıyor bu tabi ki.
tarlada bizim devlette bizim ülkede bizim diyen vatan severlerin ayağındaki kir olamayacak olan askerdir.

fetullah iti sizi kurtaramayacak, ceylanları iyi sikiyorlar şu ara aslanlarımız.
zira o ceylanlar anca elinde silah olunca aslan kesilirler yoksa bir sikim değillerdir.

karanlığın en koyu olduğu vakitte bitirdiler işinizi o sırada çöktü planlarınız zira karanlığın en yoğun olduğu vakit şafağın sökmek üzere olduğu vakittir ve şafak söktü gençler.

sivil tarayan askeri masum göstermek, gülesim var.
sivil halkı tarayarak kahramanca destan yazan ama pkk ya eminim bir kere bile yaklaşamamış fetöşçülerin dayak yiyen eri olmuştur.
türk askeri değil, pkk ile mücadelede türk devleti de milleti de askerinin arkasındadır. ama o askerin içinde ki orospu çocukları pkk yı değilde türk milletini vurmaya başlarsa o türk askeri değil orospu evladı dır.

onu destekleyen orospu evladı fetullahçı itlerde istedikleri kadar ıkınabilirler.
fetullahçı it olduklarını yeni farketmişte olabilirler, zira it itliğini sahibi hoşt diyene kadar bilmeyebilir. sonucunda ittir.
hadin pensilvanyaya bebeğim. yok yok yunanistana.
bu askerler o kadar vatan haini olsaydı müebbete gideceklerini bilselerdi o halkı oraya çıkarmazlardı koçum sen darbe görmemissin darbe dediğinde halk değil tanka çıkmak uygun adım yürümezsse indirirler o askerler halkına acıdigi için silahlarini almalarina izin verdiler yoksa bir tanesi dahi tanka elini sürmeden hepsini les kargalari sikerdi bana yarım metre sakal uzatıp işid sempatizani kafa kesen picleri savunmadan önce er ve erbas nedir yetkisi nedir onu öğrenin kıdemli soysuz bir picin kafasi kopsa umrumda olmazdi ama kimse benim vatan evladimi mehmedime dokunamaz çok izle diyorsan ben doğuda askerlik yapmadım diye üzülen adamim diye agliyan askerlerede bak bizi buraya terör saldirisi var diye getirdiler diyenlere bak aq pici tankin içinde televizyon mu var senin gibi anında ogrensinler her şeyi.