bugün

20 yaşında olup 24 yaşında gösterdiğim söylenir . böyle olunca daha iyi oluyor bilmiyorum
19 yaşında olup 25 yaşında gibi göstermek değildir.
Kendisinde aamir khan geni vardır.
Kısa boylu olmaktır. ANCAK zaman gösterecek ki bodur tavuk her daim piliç değil, 25 yaşında da 35 göstermeniz muhtemel.
24 yaşındayken 17 göstermeye benzer. Hatta onu bile gostermiyordum sanırım cunku telefon almak icin gittiğimde yanında kimse yok mu dediler. Reşit olmayana velisiz telefon vermiyorlarmış..
Bir 16 yaşında olup 20 yaşında göstermek değildir. Büyük göstermek her zaman moral bozar.
bir kere bu durumda olan birisine denk geldiğim mevzudur. vatani görevim sırasında tanıştığım bir arkadaşın sahip olduğu sıra dışı özellikti. iyi miydi kötü müydü bilmiyorum daha gerçekten sakal namına hiç bir şey yoktu suratında. o kadar ufak tefekti ki yarı şaka yarı ciddi olarak "olm gezme sessizce etrafta üstüne basarız fark etmeyip" diyorduk.

hani bizde çocuk gibiydik henüz ama suratlara bakınca at hırsızı gibi derdin her birimize. o inanılmaz masum duruyordu o asker ocağı içerisinde..
Bunlar genelde yarım profil fotoğrafı koyarlar.
18 yaşinda olup, 10. Sınıf mısın sorularına maruz kalmak gibi olsa gerek.
makyajsız gezdiğim her gün içine girdiğim durum. üstelik 21 olduğum halde 15den yukarısını duymadım.
Bu başlığın açıldığı zamanlar ünideydim ama lise mi diyenler de oluyodu ara ara.