bugün

mehmet topalin macdan alinmamasi gereken mac. *
servet'i deniz feneriyle aramışızdır.
sabrinin kesinlike oyundan cıkması gereken maç.
her an gol olması muhtemel maç. atacagız tabii.
gökhan zan' a "sende de arkadaş ne dalak varmış" demek istediğim maçtır.
Artik ayakta izlenilen mac. Milletce kalpten gitmemize cok az kaldi gibime geliyor.
uzatmalarin ilk yarisinin ilginc bir sekilde hirvat yari sahasinda gectigi mac olmustur. bizim takim gec aciliyor.
hakemin kardeşini türkleştirme çabaları tüm hızla sürüyor.
penaltılara giderse yürek dayanmayacak olan maç.

yine bir şeyler olsun ve kazanalım şu maçı. ahmet çakar'ın deyimiyle o mistik güçler girsin artık devreye. maç içerisinde yeterince girdi biliyorum ama yine olsun.
milli takımın geç açılma işinin bokunu çıkardığı maç. uzatmanın ilk yarısı iyiydik. ikinci yarısında artık tam açılalım yoksa gideceğiz kalpten.
kazansak da kazanmasak da ne kadar kaliteli ve mücadeleci bir takım olduğumuzu aleme gösterdiğimiz maçtır.
tayyip erdoğan'ın fransızcası da olduğunu öğrendiğim maç. adam platini'yle irtibat halinde.
penaltılara kalmasın bu yürek dayanmaz maçıdır.
ömer üründül'ün 105 dakika sonra ve sonunda kollektif uyumdan bahsettiği maç. işte biz de ondan yok bugün yahu!...
emre aşıkın son noktayı koymaya çalıştığı fakat sarı kartla yırttığı maç.
edit: kendi kalesine atmaya kalktı bu sefer.
halen devam eden maçtır.
sigaraların ard arda içildiği maç.
113. dakikada hırvat kalecisi ablukaya aldığımız maç. hadi bi gol...
takımlardan birisinin kahraman diğerinin de şaban olacağı maçtır.
sabrinin çok estetik bir çalım attığı maç. dolayısıyla bu saatten sonra her türlü skora açık maç *.
ve maalesef rüştü reçberin 118. dakikada bizleri yaktığı maç. 14 haziran 2008 yunanistan rusya macinda nikopolidisin yediği golün aynısını sayesinde yedik. ben bunu editlerken de semih şentürk çaktı füzeyi ve ben sevinçten 2 mete havalandım.
tanım: penaltılara giden kalp düşmanı.
turnuvadaki son maçımızdır.
çok fena göt olmuş edit: an itibariyle göt olmuşumdur. ama böyle koca bir götü izleyip de götünüzle gülmeniz için entrymi burada sizlerin hizmetine sunmaya devam edicem.
an itibariyle gitti euro 2008. *
semihin golu sonrası gelen edit: gitmedi! biz çılgın türkleriz.
tanrının bizimle dalga geçtiği maç.

edit: sesimi duydun ya rab. özür dilerim ayrıca seviniyoruz ağlıyorum ağlıyorum ağlıyorum.
rüştünün 118 dakika dayanabildiği maçtır. geçmiş olsundur.

edit: yanıldığıma hiç bu kadar sevinmemiştim. galip gelsinler, ben yanılmaya razıyım.