bugün

memitolarımı sallaya sallaya koşarak geleceğim zirvedir.
(bkz: krizi fırsata çevirmek)
ben de geliyim mi lan zirvesidir.
Omrum Tribunlerde Gectinin pezevenk olduğunu tüm sözlük ahalisine göstermiş olduğu zirve.
toplu seks zirvesi inş bize top düşmez.
dünyada iki net gerçek vardır.. biri ölüm diğeri ise seks.. ne zaman öleceğimizi bilmiyoruz neden son sevişmemizi yaşamadan ölelim yaz beni de dostum.
tek cümle iki kelime, zirvenin babasıdır.
Katilirsa 0rfeo benimdir lan bi de seksi ama hasta oldugunu yazan sen kendini biliyosun beybi beybi beybi all rayt.
listesi pek karışık olan zirve. ulan hep adamı yer lan o listede ki tehlikeli. *
100 adet kızın katılacağı zirvedir. buradan sadece erkek yazarlar alınmaktadır, amaç erkekleri 100'e tamamlamaktır. katılmak isteyen bayan yazarlarda gelebilir. ama ilk önce benim tezgahımdan geçmek şartı ile, onları zaten bilgi havuzumda biriktiriyorum. burada fişlemek istemem. bir kaçı dün akşam yanımdaydı, hunharca seviştik. iyi sevişenleri zirveye aldım, iyi olmayanların kafasını ezip bir kenarda bıraktım.

gaylar, travestiler gelebilir. onlarla ilgilenen başka birisi var. laf aramızda aslında kadınları hiç sevmiyorum, yani tek sebebi o 20 gramlık kukuları. o da olmasa vur tekmeyi gitsin. gay may değilim sakın adımı çıkartmayın binler. kadınların hal ve hareketlerinden nefret etmeye başladım artık.
katılanların bin pişman olacağı zirvedir,malum ışıklar açıldığında erkek erkeğe kalıcağınız gerçeğini unutmayın.
listede nickimi görünce gözlerim bereldi ya la.

--spoiler--
merhaba ben pembe tolga
gece denize giren adam
kuresel ikinma
--spoiler--

bak iyi bak böyle görsene kendini.
bir tarafta pembe tolga diğer tarafta ıkınma.
çavuş içine kaçtı neyse ben gidip biraz ceviz, pestil filan yiyerek akşama hazırlanayım.
ölüm grubuna düşmüşüz.*
oturup izlenesi zirvedir.

bende katılırdım ama annem kızıyor. sevişme dedi...
beni hangi kefeye koyacağını merak ettiğim zirve.
para için kredi başvurusu yaptığım zirvedir. olmadı fındık hasatında fazlasıyla karşılarız ücreti. buranın sorumlusu bana ulaşsın!
2.5 milyon euro + quaresma ile katılacağım zirvedir.
listeden istediğimiz kişiyi seçebiliyorsak katılmak istediğim zirvedir.
zirveye gelecek pastanın içinden, dansöz elbisesi ile çıkacağım zirvedir.

--spoiler--
ohhhhh! yandan! yandan!
--spoiler--
-20 aralık akşamı topluca sevişiyoruz
+pardon sizin meslek neydi?
-son 75 kız abimmm
aletlerimle katılacagım zirvedir. *
100 kızla tek başıma kaldığım zirvedir.

neredesiniz binler. bunların 80 tanesi fazla.
yine erken boşaldığım zirve.
çavuşa sıvazdan ayarını mı bozduk ne.
an itibariyle trolleri siktiğim zirvedir.
davet edilmeyerek cinsel hayatımın aslında bittiğini, yaşlandığımı hissetmeme neden olan zirvenin sonuçları merak edilesidir.
ergenlerden neden nefret edilmesi gerektiğini bir kez daha gözler önüne seren olaydır.Böyle salakça şeyler yazıp yazıp eğleniyorlar tey Allahım ya...