yav şu karabüğede yapsınlar şundan. karnımız doyar en azından, 4 lira veriyoruz sadece dönere. öğrenciyiz lan.
kadıköydeki kedi ve köpek popülasyonunu ciddi etkileyecek fiyatlardır.
üstüne 50 kuruş daha koyunca ayran alabiliyorsunuz.
yıl 2008 ise fiyat normal. 2017 de 5 ₺ den aşşa olmaz.
soluğu en yakın hastahane de alabilme ihtimaline karşı bence yenmemesi gereken tavuk dönerdir.
2 tlyi yemek daha mantıklı.
Iskender+cola 7tlyi gordukten sonra 'noluyor lan amk' dedim icimden.

Yemeyin oglum, manyak misiniz?
o mekanda calisanlardan birinin bile olsa bu urunlerden yedigini goren var mi hic?
"Ulen kesin bir şey var bunda yoksa 2 tlye tavuk doner mi olur" diye, Türk insanını düşündüren olaylardan bir örnek.
Yerken ambulansı arayın fazla gecikmesin.
ekmeğin içinde gerçekten tavuk var mı kontrol etmeyi gerektirir.
Temiz olduktan sonra babamı bile yerim. Ama 2 tl ye temizlik ne kadar olur meçhul.
Et döner 4 lira ne la 100 gramı 16.5 lira mı neydi en son burada. Ayakta uyutuyorlar vallahi insanı.
normal fiyatlardır. ticarette sürüm diye bir sey var. istanbul dışında zaten 3 lira ortalamayla satılıyor tavuk döner. öğrencilere artı ayran görseldeki fiyatlarla tutuyor.
bulunduğum ilçede, 8bin lira kira veren bir işletme, "tavuk iskender" denilen hedeyi 6-7 liraya satıyor. çok da abartmamak lazım. tavuk dediğin şeyin kilosu 4-5 lira. kemiksiz hali olsun sana 7 lira. adam bi ekmek icine max. 80 gr. koyar. ekmek, yeşillik de olsun sana 60 kuruş, ayran 35 kuruş, naptı, 1 buçuk lira etmedi. adamlar %100 kârla ve yüksek sürümle satış yapıyor.

(bkz: hesaplayan adamlar sundu)
4 TL'ye iskender+salata+sütlaç gördü bu gözler. bu da neymiş.
et döner ayran 1 tl dediğimde bana gülüyorlardı bak yapan yapıyor. evet.
vay mnki zam gelmis dedigim menu. 1,5 degil miydi ya.
alt tarafı tavuk eti lan onuda mı 20 ye yiyecen.
gece gece girdiğiniz entryler yüzünden canımın çektiği yemektir.

ulan allahsızlar, kaç yıl oldu ben tavuk döner yemiyorum sevmememden dolayı ancak biranda canımı istettiniz.

aynen coni.
bir örnek vermek istiyorum. izmirde meşhur küçük bir dükkanı olan şambalici var. adamın sattığı tatlıdan kendine 1 TL bile gelmiyor. adam sattıkları ile 2 tane okul yaptırmış. öyle bir mevzu olabilir hemen vay efendim kedi eti vay efendim at eti demeyin amk.
kendi parasıyla intihar etti derler.
tavuk değildir o tavuk olsa duramazsiniz..