bugün

penaltının yanında kırmızının da es geçildiği pozisyon. dakika 71. maç büyük bir ihtimal 1-1 olacak. rakip 10 kişi kalacak. takım gaza gelecek. muhtemelen beşiktaş o gazla öne de geçecek.

ister inanın ister inanmayın bu karar maçın sonucuna doğrudan etki etmiştir.

not: başlık ve entry ekşi den alıntıdır.
ağlamalar bitmedi amk.
http://galeri.uludagsozlu...7e-ma%C3%A7%C4%B1-700671/
ağlayan falan yok. oynanan futbol ortada kazanılan 1 tane derbi yokken penaltılar kırmızı kartlar kımsenın sikinde değil.

biliç gitmeli giderken tolga ve necipide yanında götürmeli. beşiktaş kobay değildir gidin pişin öyle gelin.
pozisyon için öncesini kameralar göstermiyorlar diyorlar..ulen bu adam ne yapmış ki tutup fırlatmışlar adamı..bi de hakem öküz gibi bakıyor..dibinde poziyon..tuhafff
demba ba bekire el ense çektiği için olmayan penaltıdır. demba banın aşırı sert oynadığını ve sakatlayıcı fauller yaptığını görmeyenleri gösteren başlıktır.
net bir penaltının yardımcı hakemin gözü önünde güme gitmesidir. fakat bu fenerbahçe'nin beşiktaş'tan daha iyi oynadığı ve maçı hak ettiği gerçeğini değiştirmiyor.
başı sonu belli olmayan bi pozisyona bu kadar ağlamak eziklikten başka bir şey değildir.

gücünüz yetiyorsa siz de gelip feneri kadıköy de yenersiniz.
51 gundur falan uye olarak gırıs yapmamıstım,bazı bos yazarlar yüzünden de girmeye niyetim yoktu ama ta ki bu başlıkta yazılanları okuyana kadar,bi arkadas gucunuz yetıyorsa fenerı kadınkoyde yenın hıaa vs demiş, biz kadıköyde kalecisiz galip geldik koçum ezeli rekabet asıl o gün bitti!
şikebahçenin aldığı penaltılar içine siniyosa tamam,resmen emek hırsızısınız, nasıl sevinebiliyorlar anlamıyorum,ülkede senelerdir febe kollanmaktadır, şikebahçenin 35 puan önünde şampiyonda olduk biz,ki korumanızı kaldırsalar her sene nal toplarsınız nal! dün aksam net penaltıdır, oyuncunuz atılmamıştır gelıp burda haksız sevinmeye devam edin!
(bkz: yav he he)