bugün

bir fenerli olarak valla beni de güldürmüştür.
8 yiyenlerin hoşuna gitmiş.

şayet, liverpool golleri sıralamaya başlarsa o golleri tersten saydırırlar gülüm.
hiç kimsenin favori olduğu maçtır. diego ribas maçı değerlendirmiş "hiç kimse çok dikkat edilmesi gereken birisi" demiştir.
futbolcuların maç başına ücretleri fazla olduğundan kurtarmayacak olan maçtır.
eksilenmek için ekseriyetle kaşınan yazarın başlattığı polemiktir. kimseyi kıramam çaktım çift eksiyi...
ismail kartal ın takımla uyumu idmanlar da göz doldururken kameramanlara 1. biziz 2. kim. hiç kimse bizim klasmanımızda değil diye açıklama yapacağı maç. mutlaka haklı haksız hakemlere bindirilecektir ayrıca.
Gece gece guldurmustur.ibretliktir. Fenerbahçeye yakisandir.Herkes dengini bulur dedirtir.
kuyta göre bu maç fenerbahçenin büyüklüğünü gösteriyormuş.
(bkz: ahahahaha)

komik maçtır.
MAC SONU TOPLA OYNMA ORANIN %100 %0 OLARAK FENERBHACE LEHINE OLACAGI MACTIR. HELAL OLSUN RAKIPE TOP GOSTERMEDILER. 2 SANTRAYIDA KENDILERI YAPTI.. HAYRET YAHU...
ve hakemin beyaz noktayı gosterecegi karşılaşma olacaktır.

nah buraya yazdım..
arada sıkılarak kendi kalelerine gol attıkları maç. zaten kendi taraftarlarını da bu şekilde uyutuyorlar, aa burda kaleci satılmış burda defans oyuncusu penaltı için ayarlanmış filan.
formda olan revivo'dan iyi bir performans beklenen maçtır.
nihiloviç'in golüyle 1-0 hiç kimse öne geçmemiştir.

noluyo lan?
arkalarında kuyruk acısı olan yaralı kargaların dalga geçmek amacıyla girmiş oldukları entaridir. Kadıköydeki Fenerbahçe- Beşiktaş maçından sonra da umarım bu tarz şakalar yapacak haliniz kalır.
renkli görüntülere sahne olan maçtır.

https://www.avrupagazete....fenerbah__e_493179436.jpg