bugün

ankaraspor un 2 - 0 dan gelip 3 -2 aldığı maçtır.

evet ı was in 5 ocak stadium.
olmaz olaydım. aslında her şey çok güzel başlamıştı. karnımız açtı. stada aç girmek olmazdı. kuzey kale arkasındaki 2 tl lilk tantunici babanın tantunisini löp löp diye soluksuz götürdüm. yanındada bol turp bol biber. ama şalgamı 1 tlden satıyorlardı tesüf ederim. burdan tantunici babaya seslenmek istiyorum. sayın çok değerli tantunuci babanın genel müdürü, lütfen şu şalgam fiyatlarına azıcık düşürünüz.
neyse!
stada girdik. hava güzel , zemin şahane. taraftar manyak atıyor. elimize bi kağıt sıkıştırdılar. lütfen küfür etmeyelim clübümüzün maddi sıkıntıları var , federasyon ceza kesiyor.
eyvallah dedik.
maç başladı.
tak tak bi sağdan bi soldan.. harika iki gol.
ilk yarı bitti. 2. yarı ankarasporlular çılgınca saldırmaya başladı. kaybedecek bir şeyleri yoktu. sağdan soldan bastırıyor gol bulmak için elinden gelen her şeyi yapıyordu. rövanşatalar uçan kafalar havaya 2 metre yükselip kafa vurmalar. ne ararsan vardı. lafı uzatmayayım. tak tak tak. 3 tane çakıverdi ankara. amına koyayım dedik ve yaklaşık 25 bin kişi evlere dağıldı.
ama maçın suçlusu belliydi.

taraftar suçu fedarasyona ve hakeme attı ;
hiç alakası yok. ankara hak etti aldı.

'' tabi stadtan herzamanki gibi yorumlar şu şekildeydi ;
''abi futbolcular kesin iddia oynamış, ilk yarı 1 ikinci yarı 2. temizzz... ''
'' yahu bu fedarasyon adanademirsporu küme düşürmek istiyor. ''
'' lan gardaş bu hakem resmen maçı katletti. başka hakem yok muydu. ''

işte böyle.
italyaya milan maçını izlemeye gitsem mi diye düşündüm ama adanademirspor sevgisi ağır bastı. böyle olacağını bilseydim milanoya uçardım. tak tak tak okkadarrr..