bugün

ilginç bir durumdur.
15 yasında olup 19 yaşında göstermeye ne demeli.
16 yaşında olup ergen olmadığını iddia etmekten iyidir.
(bkz: Bunun bir de 15 olup 19 göstereni vardır)
asla on bes yasindayken universite mi okuyorsun, cok buyuk gosteriyorsun tepkilerine maruz kaliyorken yirmi yasina gelince sen baya kucuk gosteriyorsun gibi cumleler duymak kadar kotu degildir. Git gide genclesiyor muyum lan yoksa?
uzucu bir durumdur. ben 14 yasindayken 21-22 gosteriyordum. suana kadar da ayniyim. simdi de kucuk gosteriyom. iki aciyi birden yasadim. ne sanssiz insanim.
17 yasinda olup 30 yasinda gosteren arkadasim var anasini satayimdir. Evet.
ergenliğe geç girmiş arkadaşlarımızın düşeceği durum.
galiba (bkz: tövbekar hacker)
Sakallı erkeklerin sakalını kestikten sonra yaşaması muhtemel durum.
Aile büyükleri tarafından neyse ya minyon olmak iyidir gec yaslanirsin şeklinde teselli edilmeme neden olan olaydır. Universite kapisindan geçerken araya sıvışmış liseli gibi duruyorum sözlük cok dertliyim ev sahibimiz liseye geçmiş torununu bana ayarlamaya kalktı Üzgün surat.
19 yaşında olup mal mal 13 yaş başlıkları açıp ondan da beter üç kelimelik vasataltı cümlelerle doldurmaktan hallicedir.
ne yazık ki iki şartta da velet olduğunuzu gösteren acımasız çarpıcı gerçektir. evet.
35 - 40 yaşına gelince ekmeğini yer.
Kendine iyi bakar kötü aliskanliklardan uzak durursa 25 yasina geldiginde 19, 35 yasina geldiginde ise 25 gösterecegine delalettir. O yaşta iyi birseydir.
Çok da şaapmamak lazım. Tadini cikarmaya bakmali.