bugün

Süper lig Sezonun final maçı.
Fenerbahçe g*tü yiyiyorsa bu maça u19 takımıyla çıksın da görelim. swh.
19.05 tarihinde oynanacak maç. Birkaç güne başkanları ve taraftarı bu tarihte oynanırsa maça çıkmayız derse şaşırmayın.
fenerbahçe'nin gs'nin içinden geçeceği müsabaka. kahpe haramilerin düzenini yıkacağız !
Şampiyonluk o maça kalmayacak.

Bu ibneler e yine sarhoş sarhoş maç yapacağız.
rakibin gol yediği takdirde sahayı terk etmemesini rica ettiğimiz maç.
bir de en azından bu algı denemesini avrupa kupalarında yapmayın. sonra bütün dünya bunu görür ve eleştirir. yapmayın yani.
görsel
Galatasaray'ın şampiyonluğu resmileştireceği maç.
ciddi bir hakem hatası, şanssızlık, beceriksizlik, ceza, sakatlık söz konusu olmazsa galatasaray' ın yutan saha ve seyirci avantajı ile kazanma konusunda avantajlı olduğu maç. elbette o günkü şartlar net belirleyici olacak. bakalım.
Formalite maçı olacak ama yinede evire çevire silkeriz.
barış alper yılmaz ve hakim ziyech' in tahmin edilemezliği ile fenerbahçe savunmasının zorlanacağı maç. geniş alan vermeyip kanatlardan içeri hızlı girersek çok zorlarız.
Öncelikle belirteyim Beşiktaş'ı tutuyorum ve bu sene galatasaray'a çok gıcığım. Şu an her yerde konuşuyor 2005 doğumlu gs taraftarı, maziyi bilmiyorlar tabi. Siz o u19 takımına gol atıp sevindiniz ya, siz o çocukları ağlattınız ya, şimdi abileri ne yapacak size Rams park'ta? Yemin etmediler mi sanıyorsunuz? Ben bile hissediyorum Fenerli futbolcuların kinini şu an. Berabere kalırsa sevinsin Gs taraftarı, çok acayip şeyler hissediyorum. Gs şampiyon olsa bile bu maç yüzünden kursağında kalacak
ciddi bir hakem hatası, beceriksizlik, şanssızlık olmadığı takdirde galatasaray' ın üç puanı alma konusunda favori olduğu maç.
eğer şampiyonluk bu maça kalırsa o günkü atmosferi hayal bile edemiyorum. fenerbahçe cidden çok zorlanır.
kalmazsa da şampiyonluk kutlaması adına iyi bir kutlama fırsatı vereceğinden motivasyon artar.
başarılar galatasaray !
3-4 hafta önce olsa fenerbahçe ezer geçer derdim ama şimdi emin değilim maalesef. çünkü sağolsunlar ali koç ve ismail kartal takımın motivasyonunu tamamen bitirdiler.
kupa töreninin yapılacağı maç olacak gibi duruyor.
tanım: #ağlakbahçe #ezikbahçe #algıbahçe bunların hepsinin boruyu yiyeceği maç

el cevap? çocukları ağlatmak?

lan 19 yaşındaki çocuk ağlayacaksa gitsin evde annesinin memesini emsin, futbol sahasında bok mu işi var? ezikbahçeliler.

bak bak bak, kinlenmişlermiş, önce konyayı sivası yenmeyi başarsınlar o kinleriyle, gerisine sonra bakarız. yeteneksizler sürüsü. ezikbahçeliler siziiii..

sahada alamadığınızı hep masada almaya alıştırmışlar sizi. ali koç da onun peşinde, belki masada kurtarırım derdinde.

yabancı hakem dediniz, yabancı var dediniz, hadi sesiniz çıksa ya,
yabancı var geldiğinden beri penaltı alamadınız, penaltı alamayınca da maç kazanamıyorsunuz ağlakbahçeliler siziiiiiii..

alıştınız tabi bedava önünüze serilen maçlara ve 3 puanlara, azıcık götünüz sıkıya gelince hemen galatasaray'a saldırın. algıbahçeliler siziiii...
19.05 günü oynanacak ve Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan edeceği maç.
görsel
Ciddi bir hakem hatası, şanssızlık, beceriksizlik olmazsa galatasaray’ ın kazanacağı maç. Bu maçın hakemi de konuk takımın algılarına gözünü açık tutmalıdır. Halil umut meler dışında birini düşünemiyorum. O kolay kolay algı yemez. Bir de barış alper ve köhn içeri yardırdığında fenerim çok zorlanır. Ziyech de içeride daha rahat ve etkili oynuyor. Bekliyoruz. Buyrun.
fenerbahçe nin kaybedeceği bir şey yok, o nedenle ne var ne yok saldıracak. okan ise daha kontrollü gerekirse topu rakibe verip kontralarla çıkarak gol bulmaya çalışacaktır muhtemelen. neticede galatasaray a 1 puan yetiyor şampiyonluk için, yenmek ok da önemli değil bu nedenle önemli olan şampiyonluğu kendi sahanda ezeli rakibinle oynadığın mücadele sonucunda elde etmek.
Kerem demirbay ve hakim ziyech’ in de bol bol ceza sahası dışından yoklayacağı maç. Mertensim de boşa çıkanı gördü mü ayağına kondurur. Hakem çok dikkatli olmalıdır. Hem galatasaraylının hem fenerlinin içi rahat etsin.
Gerçi fenerim olmayan penaltıyla kazandığı bir maçtan sonra bile şikayet etti. Alışkanlık galiba…
Bekliyoruz. Çıkın sahaya oynayın. Algıyı bırakıp gelin.
galatasaray'ın feneri eze eze yenip, şampiyonluğunu ilan edeceği maç olacaktır.
fenerbahçe'nin kazanacağı maç.

gs 1-2 fb at fava bekle.
fener bu maçta galatasaray'ı yense son maç istanbulspor'u yenemez zaten boşuna heveslenmesin.
Galatasaray ın en büyük silahı duran toplar olacak.
galatsaray'ın 3 atıp 1 sayacağı maçtır.

(bkz: fener ağlama)