bugün

gol sayısının +3 olması muhtemel maç.*

edit: unuttum bunu söylemeyi fener alır.
türk telekom arenada galatasarayın yenilmeme bekaretinin bozulacağı maç.
parsellenen başlık. galatasarayın geleceği diyorum bu maça.
galatasaray' ın muhtemelen sezonun en mücadeleci futbolunu sergileyiceği maçtır. yenilmemek birinci amaçları olacaktır aynı şekilde fenerbahçe için de aynı şey geçerlidir. efendime söyleyeyim atmosferin stadın ambiyansından ötürü harika bir hal alacağı maçtır aynı zamanda. ne yalan söyleyeyim beraberliğe yakın gibi duran bir maç. özeti budur.

bir teorim var : bazı galatasaray taraftarının alex' e olan saygısı az buçuk biliyoruz. olur da alex gol atıp fenerbahçe kazanırsa ve yine aynı alex dk 89' da oyundan alınırsa çoğu galatasaray taraftarının centilmence alex' i alkışlayacağını düşünüyorum bu maçta. muhtemeldir.
derbi olmaktan çıkan maçtır.galatasaray ın kümede kalmak için,fenerbahçe nin şampiyon olmak için vereceği mücadeledir.
eğer erkenden şampiyon havasına girmezse maçı alan taraf fenerbahçe olacaktır. fakat şükrüsaraçoğlunda oynanan maçada fenerbahçe favori olarak gösterilmesine rağmen beraberlikle bitmiştir bunuda unutmamak gerekir.
fenerbahçenin galatasarayı yenerek tt arenadaki ilk yenilgisini tattıracağı maç. ligtv türkiyede ilkkez bu maçta 3d yayın yapacak. galatasaraya gömmenin tadını 3 boyutlu yaşamak acayip olacak.
(bkz: kalk git bir yüzünü yıka)

(bkz: 18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
(bkz: 18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)