bugün

saat 23'te başlayacak la liga maçı.
benzema nın golüyle madrid in öne geçtiği karşılaşma. ispanyol rejisi kaçırdı golü yalnız.
iddaa da ilk yarı 2, maç sonuçu 2 oynayanların parayı götüreceği maçtır. ayrıca valencia bu maçtan önce ligde üçüncü sıradadır. sadece bir yenilgi almıştır. aynı şekilde real madrid'in de sadece bir yenilgisi var.
amcamın en fazla golü 2. yarısına yatırdığı maç. bakalım artık.
ramos 2-0 yaptı. işte real bu!
ronaldo 80. dakika itibari ile 3. golü attı. ben golcüyüm dercesine topu söktü, düzeltti, dar açıdan yan ağları havalandırdı. messi'yi zirvede yalnız bırakmayacağını gene gösterdi. bi de valencia'nın 4 numarasının kolları niye sıvalı omzuna kadar, merak içindeyim. yumruk atacakmış gibi bir havası var

edit: bunun neyini eksiledin merak ediyorum. ronaldo'nun gol atmasını mı? messi'nin zirvede olmasını mı? valencia'nın 4 numarasının kollarını sıvamasına ya da 4 numaranın adını bilmeyişimi mi? neyi eksiledin lan haydut?
an itibariyle 3-2 olan maçtır.

soldado.
çok çekişmeli geçen maç. 2-3 oldu heyecan bastırdı. son 8 dakika nelere gebe kim bilir.
içeriden gelen sürekli gol seslerinden şu an oynanmakta olduğunu tahmin ettiğim maç. evde yine iddaa oynanmış belli de neye oynanmış kestiremiyorum.
2-3 real madrid üstünlüğüyle bitmiştir. son saniyelerde penaltı itirazları maça damgasını vurmuştur. sonuç real kazandı boşver.
son saniyelerinde hiougaioun'in* kaleci oyuncu olduğu karşılaşma. boş kaleye gitmekte olan topu koluyla kornere çeldi ama hakemler penaltıyı veremedi. bu orospu çocukları dünyanın heryerinde aynı amk!

söz konusu pozisyon:

http://s7.directupload.ne...mages/111119/pt6ou85r.swf
valencia'nın ofsayt olmadığı halde bir golü, son dakikada penaltısı verilmeyen maç. ayrıca valencia'nın ikinci yarıda seyricisiyle birlikte çok çirkefleştiği maç.
maçın 82.dakikasında tribünler ronaldo'yu gıcık etmek için ''messi messi'' diye bağırdılar işte bu yüzden ronaldo daha iyi oyuncu neden mi ?

insanlar messi'nin ronaldo'dan iyi olduğunu düşündüğü için messi'ci değil ronaldo'yu sevmedikleri için messici.
boş işlerle uğraşıp unutup izleyemediğim maçtır.
son dakikalarında soğuk terler dökmemizi sağlayan maç. liderlik yine real'de kaldı.
hala madrid !
son 15 dk'sı çok heyecanlı geçmiş maçtır. messi bu maçı izlerken estrella marka birasını dökmüş diyollar. (bkz: maç izlerken bira içmek)