bugün

Vardı ama hep eski model arabalar vardı. Ecevit döneminde kimse 2020 model arabalara binemiyordu. Rezalet!
Yoktu tabii, bal kabağına biniyorduk.
18 yıl önceyle kıyaslayıp bugünün yanlışlarını meşrulaştırmaya çalışmak kadar iğrenç bir daha varsa o da yalancılıktır. bu kadın ikisini de aynı anda yapmayı başarmış.
2020 yılında evine ekmek götüremeyen adama bu bana biraz abartı geldi diyeceksin,
işsiz üni mezununa, herkes iş bulacak diye bi şey yok diyeceksin,
sonra da çıkıp onsekiz sene önce araba yoktu diyeceksin. o zaman onsekiz sene önce de herkeste araba olacak diye bir şey yoktu, onsekiz sene önce de benim arabam yok diyen adam bana biraz abartıyormuş gibi geldi mesela..adamlar onsekiz sene öncesinden mağduriyet devşirip bugünü kazanmaya çalışıyor lan inanılır gibi değil. ama bu durumun ve bunların bu arsızlığının tek sorumlusu var, o da bu halk...
Meclis tutanaklarına yansımış soru. Nilgün ök diye biri sanırım Allah tarafından insanlığa ibret olsun diye bir şekilde milletvekili olmuş. Bu kadın da bu soruyu sormuş.

https://mobile.twitter.co.../1331317035616391168?s=08

Önümüzdeki hafta da sanırım dünya düz mü yuvarlak mı tartışması olur mecliste. iŞTE biz bunlara oy verdik. Gerçi ben ikisine de oy vermedim ama olsun.
Sen şu telefonu çıkar hele telefonu..
18 yıl önce bugün ehliyet almışım. 18 yaşımdayken... "araba" kullanmak için...
Bizde bi corolla vardı bunu soran hangi dağdaydı o vakit onu bilmek isterim.
Bunu söyleyen ne içiyorsa bana da verin la.
2020 yılındayız ama araba yok sıfır araba yok paran var araba yok. Mutlumusun akp
ayyaş cemaata sarhoş imam

o kadar viskiler içtik hiç kafamız böyle olmadı

merak ediyorum

bunlar bu kafayı neyle yapıyor ?

sanıyorum doğal halleri bu.

akabeden önce araba falan yoktu

deve kervanları ile seyahat ediyorduk.
yoktu cevabına sahip sorudur.

(#44153369)

--spoiler--

bu chp'liler her zaman böyle ahlaksız, yalancı, iftiracı ve üçkağıtçı olmak zorundalar mı?

--spoiler--

oğlum chp li falan değilim lakin bir akp linin ağzından ahlak - dürüstlük kelimelerini ve başkalarına iftiracı üçkağıtçı laflarını duymak aşırı saçma lan..
--spoiler--

bu chp'liler her zaman böyle ahlaksız, yalancı, iftiracı ve üçkağıtçı olmak zorundalar mı?

--spoiler--

tut ki dediğin doğru olsun

yerli araba hangisi ?

hadi ona cevap gelmeyecek belli de

ya o sayıştay başkanı neden öyle alelacele işten atıldı

neydi akabeyi bu kadar korkutan ?

cevap gelir mi ?

gelmez.

dinci demek yalancı demektir.