bugün

Bu o....u çocuklarını kuru kazığa oturtsam içim gam yemez.. adi p....kler ya.. lan allahınız yokmu sizin şerefsizler.. yok yaa elim ayağım titredi haberi okuyunca..
insanın moralini anında yerlebir eden haber. şerefini siktikleriminin nasıl bu kadar haysiyetsiz olabiliyorsunuz ? bunları toplayıp bir yerde yakacaksın sonra söndürüp tekrar yakacaksın. sonra üstlerine işeyeceksin. bilmiyorum daha neler yapılır bunlara sözlük.
(bkz: adaletini sikeyim dünya)
(bkz: gelde uyu şimdi)
idamı destekleyince de insan hakları karşıtı oluyoruz. Şimdi bunları ne yapmalı? Elbette idam etmeli. Ancak yaşları 18'den küçük olduğu için ana-kıza tecavüz eden defalarca bıçaklayan, 20 yaşında bir genç kızın hayatını elinden alan herifler "çocuk" oldukları için kısa süreli cezalarla yırttığı bir ülkede bunu bekleyemeyiz. insan Hakları!!!
şerefsizler,ulan neler yazılır esasında aman çaylak olunur,sadece erkek değilsiniz.
hapishanedeki mahkumlar tarafından gerekli ceza verilecek, kenarda köşede ya zikilecek ya da şişlenecek 5 para etmez hayvanların yapmış olduğu eylemdir.
bir tarafın doguştan gelen zihinsel engeli , bir tarafınsa doguştan olmayan fakat yaşadıkça oluşan bedensel, ruhsal, beyinsel vb şekillerde engelli oldugu tecavüzdür. burda konu tecavü olmamalıdır burda konu hangi tarafın engelli oldugu olmalıdır.

eger tecavüze ugrayana zihinsel engelli diyorsalar bence yanlış yapıyorlar. gerçek zihinsel engellilik tecavüz edenlerdedir. kim akıl edebilir ki bir engelliye tecavüz etmeyi. zekası olan bir insan böyle bir haltı nasıl yiyebilir ki.
(bkz: ülkemin orospu cocuklari)
idam cezasının gerekliliği konusunda insanı ister istemez düşündüren olay. nitekim bu adamlar başka neyi hakediyorlar ki? şu durumda en fazla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alacaklar. yaptıkları pisliğin karşılığı hapse girip yan gelip yatmak, devlet tarafından bedavaya karın doyurmak olmamalı. halka ve tecavüz ettikleri o zavallıya karşı işkence edilerek asılacaklar ki hem gerçekten cezalarını çekmiş olsunlar hem de bu dünyadan yok olup gitsinler.
bunlara orospu çocugu desek orospu çocukları dava açar lan hakaret ediyosunuz diye.
(#6500361)
türkiye içerisinde vahşi hayvanlarının tükenmediğini anlamamıza sebep olan iğrençliktir. 18ini de alıp ormana atacaksın sonra bunları görmek için safari turları düzenleyeceksin. insan ayısı görsün millet. he ayı yazdım buraya ama eminim ki bunların yaptığını iç güdüleriyle hareket eden bir ayı bile yapmaz.
(bkz: idam istenilen anlar)
hadım edilmelidirler. çüklerine engel getirilmeli bu tür sapıkların.
adiliğin daniskasıdır. hayvanlıktan başka birşey değildir. bütün cezaevide bunlara tecavüz etsin.
şayet doğruysa memleketimizde sıkça raslanan sapkınlıklardan biri. daha önce de şişme karıya, taş heykele, çeşitli turistlere, 1,5 yaşında ki erkek çocuğuna, özürlü akrabalarına ve insanlara tecevüz eden adına da insan dediğimiz kişiler bulunmaktadır. bunlarla aynı havayı solumaktan utanç duymaktayım, verilecek cezaların ibretlik olmasını diliyorum. Bence bu insanlara bunlar insan değil diye damgalayacaksın topluma salacaksın.*
yapanların sikilerek öldürülmesi gerekir.

başka bir ceza düşünemiyorum.
orta çağ avrupa'sında suçluları ya da delileri zindanlara kapatmak sisteminin bazı kişilerce ne kadar makul olduğunun kanıtı bir olaydır.
(bkz: ölene kadar mokoko) cezasının verilmesi gerekir.
gittikçe acizleşen ve hangi seviyede olduğumuzu gösteren, şerefsizliğin önde gidenlerinin yaptıkları iğrençlik.

edit: bunları alacaksın, hepsinin bir taraflarını kesip ağızlarına sokarak sallandıracaksın. *mına **yduğumun yavşakları.
sokak ortasında yaşanamasın tabi ama, cinsellik tabu olarak görüldükçe başkalarının da katılacağı yatarak para kazanılan meslek sahibi çocukları
atlara tecavüz ettirilesiceler. allah ıslah etsin.
hiçbir şeyi değil de kendilerini savunacak avukatın mahkemede ne diyeceğini merak ettiğim tiplerdir.
(bkz: 18 kişinin engelli gence tecavüz etmesi)
hepsinin kökü kurusun inşallah. heberi duyan annemin verdiği tepki.
malesef bu kişiler insan senin gibi benim gibi...
ama unutuyoruz ki et ve kemikle insan olunmuyormuş, hayvanların da eti kemiği var ve sanıyorum ki hayvan olacakken kromozom karışımından dolayı yanlışlıkla insan olmuşlar.