bugün

askeri konvoyun geçişi sırasında teröristler tarafından roketle yapılan saldırıdır.

1 askerimiz şehit düşmüş, 30 yaralı varmış.

kürtçü işbirlikçisi akp artık defol!
6 fidanın daha solduğu saldırı.
imam hatipli olsalardı bu saldırı olmazdı.

açın imam hatipleri dinsin bu hayasızca akın,
yakındır daha çok fidanların solacağı günler yakın
nerdedir bu kemik, biraz yakından bakın
olmasın bunları yapan omurgasız sakın!
kendisi bilmem kaç yüz koruma ve zırhlı araçlarla gezen şerefsizlerin yaşadığı ülkede sivil bir otobüsle ölüme gönderildi 6 evladımız... terörün göbeğinde zırhlı araç olmaksızın asker taşımak ve taşıtmak cinayettir.

--spoiler--
Teröristler, konvoyda bulunan ve askerleri taşıdığı belirtilen sivil bir otobüse önce roketatarla, ardından da uzun namlulu silahlarla saldırdılar.
--spoiler--

şimdi bu takdir-i ilahi mi?

allah çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkarsın acısını. sürünerek ölün dilerim allah'dan...

http://www.iha.com.tr/bin...uzak-6-sehit-243881-haber
kaybımız 7 evlat olmuştur.

kardeş(!)lerimizin bugünkü bedeli 7 can...

akpkk defol!
sorun yok şimdi akşam saatlerinde gelecek 17 terörist öldürüldü açıklaması ile acımız son bulacaktır!!!!

yada derin uykumuza kaldığımız yerden gönül rahatlığıyla devam ederiz.
şöyle bir tweet dolanıyor. allahım ne olur doğru olmasın.

https://twitter.com/onder...status/248075586629668864
(bkz: bıçak kemiğe dayandı)
hadi yönetenleri filan gectimde, arkadaş 200 askeri bildiğin tur otobüslerine bindirip silahsız ve acık hedef halinde göndermek nedir, hakkari de bulunmustum bir süre, bir kaç defa van’a gidip gelirken denk gelmiştim bu tarz konvoylara, önde bir akrep, arkada bir akrep, tın tın ilerleyen konvoy, hani gelin beni vurun der gibi.

uludere olayından beri aşırı derece pasif konuma geçti tsk,

yaşatın abicim gene yaşatın, ama çekinmeyin artık şu "sert" tedbirlerden. 90larda yaşananlardan dersini aldı bu millet, haklıyı-haksızı ayıracak mertebeye erişti, mazluma kıyacak değil bu görevi yerine getirecek insanlar, hani kıyas edilmez belki ama çatışarak şehid olsalar bu kadar canım yanmayacak, pisi pisine silahsız bir şekilde, tıkış tıkış bindirildikleri otobüslerde -muhtemelen bir çoğu ne olduğunu anlayamadan dahi şehid olmuştur - ölüme gittiler.