bugün

Ne zamanki öne geçsek takımda ciddi manada maç bitmiş havasına bürünmek moda olmuş.

Önceden ilk 15 dakikada gök bulunca daha da atmak içim parçalıyorduk ama şimdi skoru koruma amaçlı oyunu kendi sahanda kabul etmeler bişeyler.

Galatasaray bunları hak etmiyor Galatasaray her takıma karşı üstün oynayacak olan taraftır taraftarlar asla böyle bir oyunu izlemek istemiyor.
galatasarayımızın erken gol dışında tüm maç boyunca yine izlediği ve 1 puanı mucizevi bir şekilde kurtardığı maç olmuştur. rakip gerçekten iyi bastırdı ve webo kazması olmasa belki de 1-2 gol daha bulabilirdi. maçın hakkı da onlarındı bence. ilerideki 4 adamımızın doğru düzgün bir katkısı olmaması, semih in hiç beklenmeyen zamanda dönüp sol voleyle attığı gol ile süslenmiş oldu resmen. maçta tek beğendiğim isimler muslera ve hakan oldular, gerisi de yalandı zaten.

devre arasında riekerink e teşekkür edilerek yollar ayrılmaz ise işimiz daha da zor olacak, sabretmek de bir yere kadar aga.
1 puan bu oyunla gayet iyi.
Osmanlı deplasmanında 1 puan almak gayet yeterli.

Epey sakat oyuncu var, hava -5 derece gönül ister ki galip ayrılalım ama 1 puan almak gayet iyi bir sonuç.
galatasaray balı olmasa bu maçı 5-0 osmanlı alırdı.
Osmanlıspor'un 2 puan kaybettiği Galatasaray'ın 1 puan kazandığı maç. Evet.
Bu oyunla, bu rezillikle, beden hocasiyla alinan 1 puan baldan tatli geldi.

Uzun zamandir boyle boktan galatasaray izlememistim.

Bu takim hic hava topu, savunma calismiyor mu cidden ilginc.
gs'nin rezalet top oynadığı maçtır, osmanlı şiir gibi oynamış ve dolayısıyla maçı fazlasıyla hak etmiştir. beraberliğe sevinmeliyiz.
Semih sikerim yapacağınız işi diyip forvete gitmiştir sağ ayakli olmasına rağmen sol ayağı ile abanip gol atmıştır tüm ülke şaşkın.
gooool 2.abdülhamid attı.
Az parayla çok iş başaran Avrupa da başarılı olan Osmanlı Galatasaraydan puan alabilir.
gs kazanacak.
edit: kafasını kazandı.
Selçuk inan'ın topla her buluşması Galatasaray kalesine bir tehlike olarak geri dönüyor bu maçta. Adam öyle profesyonelce kaybediyor ki topu, kontratak yapmak işten bile değil.
semih kaya ve sabri denilen kazmalar oyunda olduğu sürece biz daha çok gol yeriz.

bir de 30 dakikadır bakıyorum galatasarayın saha dizilişini çözemedim.
yiğit osmanlıspor'un gs'ye 2-0 döşeyeceği maç. osmanlı bastır...
Eren net 2 gol yedi
Semih kaya denen adam oyuna girince banko gol yiyoruz
Kanser olucucam maçı kapattım.
Osmanlı Viyana'ya böyle saldırsa şimdi dünya çok farklı olurdu.

Osmanlısporun tek kale oynadığı maç. Evet.
Donmayan maçı kazanır.
10 dakkadir actim lig tvyi izliyorum. Paso marş falan caliniyor statta.

Mac öncesini mi izliyorum Malkoçoğlu fatihin fedaisini mi izliyorum anlamadim amk.
Gs beraberlik için maça çıkarsa kazanır, kazanmak için çıkarsa kaybeder.
evi satıp galatasaray'a oynadığım maçtır, osmanlı kim lan? atamız matamız değil...
Galatasaray ın bu sezonki en zor deplasmanı olacaktır. Muslera ve poldi ye düşüyor iş.

Edit: metin oktay lıyım.
Golü kimin atacağına göre şekillenecek maçtır eğer es kaza osmanlı golü bulabilirse maç 3-4 te olabilir fakat ilk golü galatasaray bulursa kaleci faktörüyle ben kazanacağını düşünüyorum fakat yinede zor maç deplasmanda cakası fakat galatasarayın kazanmasını çok istiyorum çünkü galatasaraylıyım.

Maç skor tahminim: 1-2
osmanlı'nın favori olduğu galatasaray'ın sürpriz arayacağı maç olacaktır.
osmanlıspor fena tokatlayacak. evet.