bugün

yakında "yeni yıla kedisiz girmek" gibi başlıkların açılmasını sağlayacak gündür tüm kedilerimizin özel günü kutlu olsun sizde bu özel günde kapılarınızın önüne bir tabak süt ve yiyecek koymayı unutmayın aslında bunun her gün yapın.
aklıma sadie geldi layne staley'in kedisiydi o ölünce jerry cantrell sahiplenmişti 2010 da ölmüştü sadie. huzur içinde uyusun sadie.tüm dünyanın kediler günü kutlu olsun.
bunlar kapitalizmin oyunları.
hürmetler kedicikler. patinizden öperiz efendim.

yerim lan sizi !
bütün kedilerin gününü kutlarım. ne diyeyim.
yarın öbür gün diğer hayvanların da çıkıp isyan etmesine sebep olacak gündür. Bir hamamböceği, efendime yazayım bir ornitorenk çıkıp "kedi de hayvan biz de hayvan neden günümüz yok"derse kim ne cevap verecek? neye göre bir gün atanacak? o hayvanın haberinde olacak mı bakalım? neden 17 şubat? bir kedi bir kahramanlık yaptı da o yüzden mi? bütün marifeti fare yakalamak olan ve bu tek özelliğiyle takdir edilen kedilere yeterli bir özellik midir gün atanması için? artık k.çlarından hangi günü uyduracağını şaşırmış millet. hep yalnızlıktan bunlar. kutlu filan olmasın.
aslında kedilerinin ruhu olduğunu sanan içe kapanık kızların günüdür.
kutlu olsun patişlerin günü.
kedi canını senin kutlu olsun!
adnan oktar'ın özel hazırlık yaptığı gündür.
(bkz: kedi canını senin)
mart daha ğüzel olurdu kediler günü icin.
kediler ve tüm kedi severlerin günü kutlu olsun efenim. sokakta kalan tüm kedilerinde mırmır kadar şanslı olması dileği ile...
Mart ayıda kedilerin sevgililer günü o zaman.
sevgililer gününden daha anlamlıdır.
götten uydurulan başka günlerden bir tanesi daha.

ben de yarını yani 18 şubatı "dünya çıkarmadan 5 posta günü" ilan ediyorum lan. haydi bakalım.
tüm kedilerin kediler gününü kutlar, kendilerine bol gıdı sevmeli, sıcak yerlerde bol bol uyumalı, bol yaş mamalı günler dileriz.
sokak kedicikleri de inşallah kendilerini seven yaşamalarına destek olan insanların yanında yuvalanırlar. sıcakta suları, soğukta uyuyup saklanabilecekleri yerleri eksik olmaz.
Hayvanlara adanan bu günü saygıyla anıyor, sokaktaki sahipsiz hayvanlarımız için bazı yerlere su kabı ve mama koyarak destekliyorum ve sizden de aynı desteği bekliyorum...
Dün akşam marta hazırlık toplantıları yapıyorlardı. Müzakereler baya bir gürültülü geçti. Mır mır mır susmadılar. Karda kıyamette ne toplantısı olm Manyak mısınız diye bağırdım pencereden. Siklemediler bile beni.
bu olaydan haberdar olmamakla birlikte şanseseri eve kedi düşmanı bir golden retriever almış bulunduğum gündür.
1 günlüğe başbakanlık koltuğuna oturabilecekleri gündür.
(bkz: çizme içinde kedi sikmek)
sağır olan kedimin* sikinde olmamaktadır.
mart ayında yapılsaydı daha anlamlı olacağını düşündüğüm gündür.
kedilerin haberi olsa bize götleriyle güleceği gündür.
Canım oğlum Kamil cansın lan everecem seni bu mart'ta. çatılarda orda burda fingirdeyip sonrada benim yağlı saçlar için olan şampuanımla yıkanmak zorunda kalmayacaksın artık. evinin kedisi eniklerinin babası olacaksın.