bugün

Komple diskalifiye edilmedi. O oyunluk kenarda bekledi.
bence acun da bu ülkeden diskalifiye edilmeli. bu arada bu programı izleyen mallarla aynı sözlükte yazmaktan utanç duyuyorum.
Sadece ödül oyunundan diskalifiye edilmiştir, kenarda bekledi oynamadı ama hamburgerleri götürdü neticede.
diskalifiyeyi açıklayan Acun'a turba'nin tepkisi "sen ne dersen o abi" şeklinde olmuştur. aleme gider yapan turabi' yi acun abisine gösterdiği takdire şayan boynum kıldan ince yaklaşımı nedeniyle alkışlıyoruz. şak şak şak.

ayrıca hakan "acun abi hilmicem de itti" demiş, bunun üzerine hilmicem "ben valla itmedim abi" diyerek kendini savunmuş, arada kalan acun bir kez daha görüntüleri izlemek zorunda kalmış, nihayetinde acun "hilmicem de itme yok" tespitinde bulunarak hilmicem'i aklamıştır. Hakan'ın bu davranışına sinirlenen bozok " çamurlaşma be" diyerek haklı bir tepki göstermiştir. neredeyse Hakan'ın üzerine yürüyecek olan Bozok'u takımdaşı hasan zaptetmiştir. Hasan'ı da bu sağduyulu davranışı nedeniyle alkışlıyor, Hakan'ı da hilmicem'e attığı iftira nedeniyle yuhluyoruz. yuuuhh