bugün

deniz feneri sanıklarından birinin, isminin saklı tutlması kaydıyla konustugu ve bombalar patlattıgı yeni harman'in güzel kapagidir.
http://www.renkhaber.com/..._Sayinin_Kapagi/8206.html
yuzyılın insanlık hareketlerinden biri olan memleketin en etkin ve faydali bir yardımlasma derneğini bu sekilde rencide etmek sözde ayfın görünen solcu eziklerin kendi düşlediği şeyleri muhafazakar sağ zihniyetin gercekleştirmesi sonrası körü körüne ve cahilce eleştirmek adına yaptığı kıskancca ve alcakca bir saldırıdır.

halen yargı asamasında olan bir yolsuzluk söz konusu ise bile şahıslarda kalıcak bir durumdur.deniz feneri yüzbinlerce insanı sevindiren, vereninde alanında mutlu olabildiği bir kurumdur.bir taraf yardım yapmanın rahatı ile mutlu olurken diğer taraf zor günlerinde el uzatanları görmekten keyif alır..

ortada belkide vampirler cıkar,ama bu sekilde yayınlarla belkide sahısların yaptıgı fiillerden dolayı koskoca kurumun tüzel varliğna saldırmak kıskanclık adilik serefsizliktir..

calısanları,yardımseverleri ve ihtiyac sahipleri ile sehir sınır renk tanımadan yardım tasıyan bu harekete saldırmak helede bu mubarek gunlerde inanın en büyük kul hakkıdır.

sahsım adına eger birileri bu paraları yediyse iki yakası bir araya gelmesin,

ama bu amansızca cahil eleştiriyi yapanlar için daha büyük bedduada bulunacagım..ortada sahısların yaptıgı bir suc varsa da bilin ki bütün yetim ve yoksulların hakkına tecavüz edenlerden hicbir farkınız yok..hele ki ortada hicbir yolsuzluk yoksa vay sizin halinize..
"nolmuş canım, 5 milyon euro yedilerse 10 milyon euro yu mağdurlara dağıttılar, köpük partisinde ölmediler ya"cıların hazmedemediği kapaktır.*