bugün

ayrıca goruyorum ki bazılarının beni ve arkadaşlarımı gormezden geldigi zirve olmuş ; neyse diyorum.
yine asosyalligin resmi olan zirvelerden biriydi bu da...gittik, yedik içtik, çılgınlar gibi eğlendik..şimdiye kadarki gittiğim en güzel zirveydi!..hatta "Heyooo inanılmaz eğlendikkk" *
sözlüğün kendi kendine tarihini ve saatini değiştirdiği zirve..helal olsun! bravo!
17 aralık pazar günü doğum günüm olduğundan gelemediğim zirve. çok eğlenmişsiniz belli.
moderator arkadaş uygun olduğu saati seçmiş işte..ne güzel..koskoca moderator, tabii ki yapacak bunu, hakkı var (!)
katılımcı moderatör kişinin tarihini kendi gelebileceği gibi ayarladığı zirve. sen gel, biz zaten ordayız.

ama tost yemeden patso yiyemediğimden ötürü, tostumu yiyip hepinizi bekleyeceğim zirve. özellikle arjen hanım siz geliniz.

düzeltme: kuraaaabiiiyeeee feneeer kurabiyeee feneeerr kurabiyee kurabiyee feneer.
17 aralık olursa katılamayacağımdan dolayı moderatör arkadaştan 18 aralık yapmasını rica ettiğim zirve.
diyorum abi bu sözlük farklı diye..biz çok yorulduk o zirveden bu zirveye..rica etsek bu zirvenin organizasyonunu moderator arkadaş alsa, mekanı falan ayarlasa, fotoğrafları falan da çeksin..hatta biz gelmeyelim hiç, onu bile halleder maşallah baksana...
vallahi çok eğlenceli geçti ne diyeyim. acayip eğlendik! arjen robben'i göremedim ama galiba işi vardı erkenden bir uğradı gitti.
vallahi unuttuğum zirve..o kadar da hazırlandık falan filan..neyse moderator arkadaş yapmıştır bir şeyler kesin*... o kadar uğraştı, etti sağolsun (!) rica etsek tekrar bi tarihini değiştirse 24 aralık 2006 uludag sözlük patro zirvesi diye..bunu saymayız, söz bak gelecek herkes.
gelmeyenler çok şey kaçırdı, "nickini söylemeyen moderatör" ve ben oturduk, dertleştik, biraz sözlükten biraz memleket meselelerinden bahsettik. ben sözlük hakkında sitem etmeye başlayınca, "neyse dopdop'cum benim işim var sonra konuşuruz bunları" diyerek uzaklaştı, ben de arkasında bakakaldım.
haber verilmedigi icin katılmadıgım zirve.
bazı şeyler için biraz da yazarların uğraşması gerektiğini hatırlatan zirvedir..her şeyi moderator arkadaştan beklemek olmaz ki! bi yere kadar yani, o da insan sonuçta.oturup herkese haber mi verecek? sen araştıracaksın. (bkz: polemik)

not: zirvede moderator arkadaş üçlü de çektirdi bize.* (bkz: zampiyon fener)
moderatörlerden birine gıcık olunmuş zirve. bunu anladıkta fenere ne diye laff atılır onu anlamam. dövdüreceksiniz kendinizi bana...
Geç kaldığım zirve.