bugün

balıkesirspor'un aldığı 3 galibiyetten birinin rövanş maçıdır.
(bkz: bugün günlerden galatasaray)
4-6 gol biteceğini düşündüğüm maç.
şanlı tarihimiz boyunca her zaman olduğu gibi hakkımızla kazanacağımız ya da hakkımızla beraberlik veya yenilgi alacağımız maç.

lehimize ya da aleyhimize; haksız kırmızı kartlara, ucuz penaltılara, yanlış ve yanlı kararlara tahammülümüz, tenezzülümüz yok. şikeciler anlayamaz.

çünkü biz galatasaraylıyız.
galatasarayın farka gideceğini düşündüğüm maç.
Balıkesirspor un zayıf rakibi karşısında zorlanmayacağı karşılaşma.
Galatasaray'ın 2-0 kazanacağı maç.
beyler karşılaştırlamaz bir maç sonuç ise 3-0 bu maça balkkesirsporun yeneçeğin düşünler yazık olur.
doksan artı üç'te penaltı kazanamayacağımız maç.
Galatasarayın kazanması gereken bir maç

https://www.birebin.com/i...sirspor-mac-sonucu-115782
Bi üstteki yazar balıkesirin fenerbahçeyle oynayacağını sanmış 90+5 te penaltılar falan. Neyse.

3-0 yeneceğimiz maçtır.
ligin son sırasındaki vasat altı balıkesirspor takımına galatasarayın en az 2 fark atacağı maç. atmalı yani o kadar para bastım h1'e. nasıl olsa yenecek galatasaray puan kaybı imkansız diye düşündüğümden kendimi böyle mutlu ediyorum*.
3-1 diye tahmin ediyorum ama iyi bir oyun olsun. Oyun anlaminda iyi olsun da 1-0 olsun bizim olsun.
galatasaray taraftarının her zamanki gibi diğer takımlara laf sokusturarak hakkıyla kazanacağını söylediği maç. yazmıslar bir de hakkımızla alırız felan. ne ara unuttular burak yılmaz'ın penaltılarını. her neyse galatasaray'ın kazanması gereken maçtır.
kazanmamız gereken maç. takıma güveniyorum ama inşallah ilk yarı gibi olmaz. normal şartlar altında en az 3-4 golle kazanmamız gereken maçtır.
An itibariyle tt arena'da sezen aksu masum değiliz çalıyor.
tarıkın henüz ne bok yediği belli olmayan maçtır. az önce çok rahat pozisyonda kaleye doğru kafa vurdu direkten döndü.
not: kale Galatasarayın kalesi swh.
Burak yılmaz'ın atmadığı gole sevindiği karşılaşma. Golü aslanım -orelyen kedju- attı sana ne oluyor.
Ağır çekim vermeyin Burak pozisyonlarını.
wesley sneijder ile 2-0 olan maç.
3 oldu, burak yılmaz attı.
burkanın 90 a attığı golle 3-0 olan maç.
Olcan ile Şınayderin penaltı istediği pozisyonu gördünüz mü? HIRSIZ bunlar amk.
Burak Yılmaz'dan "Thierry Henry" golü.
(bkz: galatasarayın balıkesirspora döşediği boru)