bugün

16 yaşında bir kız ilişkiye girerken fotoğraf çektiriyorsa sonuçlar şaşırtıcı olmasa gerek. ne kadar ucuzladı herşey. ben lisede hoşlandığım kızın yüzüne bakamazdım. bugün yine yüzüne bakmıyorlar başka yerlerine bakıyorlar demekki.
ilişkiye başladığında eşeyli üreme yeteneği olmayan kızın sevgilisidir.
artık türkiye'de normal olacaktır.

Sen koyun salıyormuş gibi kızını okula gönder. O gitsin vurdursun amk.

Tamam sever mever olur. Bizde de oluyordu. Lan Amına koyduğum. Seksle ne işin var embesil?
Şaşırmamak lazım sonuçta herşeyi erken yaşamaya can atan bir milletiz.
gariptir. hatta fazla gariptir ama bu 2000 neslinin genelinde vardır.

malesef bazı şeyler eskisi gibi olmayacak, aileler teknoloji ve modern çağ a ayak uydurmak adına çocuklarını görmezden gelmemeli, buna bir çözüm olmalı, hani bazen eski kafa diyoruz ya, o eski kafaların çoğu konuda var bir bildiği dinlemek gerek.
Şimdiki nesillerde yoktur. her zaman evrende varolandır. 90 dan önce desen.. o zamanlar 15 yaşında evleniyorlarmıs, değil. 90 lar desen.. bizim zamanda vardı. Bu zamanda da var. Yani?
alışıldık durumdur. ilkokulda tanışıp evlenen biliyorum. sıra kertmesi gibi amk.
Nasıl becermis diye merak ettiğimdir.
Ben daha şimdiye kadar toplasan en uzun 3 ay biriyle çıktım. Bebeklere bak ya.
16 yaşındaki kızın evlenip yaklaşık 5 ay sonra hamile kalmadından daha berbat olmayan durumdur. Ya da aynı igrencliktedir. Bak bilemedim şimdi.
bu daha iyi günlerdir. zaman geçtikçe daha neler olcak neler göreceğiz merak ediyorum.

ulan 16 yaşındaki bir kızın sevgilisinin olmasına bir şey demiyorum tabii ki. ergen aşık olduğunu sanır evleneceğini sanır ilerde daha 16 yaşındayken falan. bunlar ergenliğin vermiş olduğu şeylerdir. bunun dışında sorun yoktur. yaşasın yani. ama 12 yaşında sevgili olmak nedir la? olm tamam hoşlanırsın falan evet insan oğlu küçük yaşlardan itibaren hoşlanabiliyor karşı cinsten. ulan sevgili olup 4 yıl götürme nedir ahaha.

töbe ya. harbi töbe.

ne var olabilir nolmuş diyenler varsa go away pls.
insan iliskilerini basitlesip, ucuzladiginin kanitidir.
2 ay sonra kendi aralarında nişanlanırlar.
beşik kertmesidir, seneye evlenir. belki seneye bile kalmaz.
kız barbara palvin olsa gerek.
beşik kertmesimiymiş .
HAyatı sorgulatan sevgilidir.
Umarım doğru insanı bulmuştur. Eheh.
adamlar saklmbaç oynarken tanışmışlar. mutlu bir beraberlikleri var.
Ergenliğe beraber girmiş ve beraber çıkacaklardır.
olur. mevcuttur. sana ne...bana ne...ben öyle kızla çıkmak istemiyo muyum, e çıkmam, ondan uzak dururum. ama geri kalan kısmı beni ilgilendirmez.

bunun dışında 30 yaşında türk "gençlerinin" 13-.14 yaşlarında alman kızlarına nasıl sulandıklarını da çok gördük. o başka tabii di mi- o gavur ;;))

di mi kendi kapının önünü süpürceksin, sana ne başkası neyi nası yapmış?...sen kendi kızını çarşafa sok, 16 yaşında evlendir...boşgeç başkası neyi nasıl yapmış...kimse sana sormaz, ben bu çocuğu nası yetiştiriim diye...

boşver, başkasının sevgilisinin seceresini tutmaktan vazgeç sen.