bugün

Ülkede çocuk gelin olmasına şaşırmamalı.

Ve çoğu ülkede pedofoli sayılır, yasaktır. Vikipedia yasaklanmasının ardından cahiller artmış bile.
Şimdi, tek bir başlık ama burdan üç sorun çıkar efendim.
sorun; 16 yaşındaki kızla 30 yaşındaki erkeğin arasındaki yaş farkı mı?
yoksa sorun; 30 yaşındaki erkeğin 16 yaşında bir kızla birlikte olması mı?
yoksa; bunun çıkar ilişkisi olduğunun düşünülmesi mi?
Oldurmaya çalışılan çıkar ilişkileridir. Kız tazecik, erkekse çükünün derdindedir. Allah muhafaza, eşim ile aramda 5-6 yaştan daha fazla olsun istemiyorum.

Ama bu nedir yani.
kanunen caiz olmayan ilişki türü, hangi mecrada yayınlandığı önemli değil, savcılık suç duyurusu olarak kabul ederek işlem başlatmalıdır.
amerika ve ab'de serbest diyen var?? yok kardeş, yasak oralarda. pedofiliye girer.
çoğu ülkede pedofili sayılırmış.. ispanya-arjantin-brezilya-japonya gibi ülkelerde cinsel rüşt yaşının 13 olduğunu bilmezler.. ayrıca türkiye de 16 yaşında bir kızın kendi isteği ile görüştüğü erkeğe gel bakalım sen çocuk istismarı yapıyormuşsun da demezler.. kuytu köşe yerlerde millet sevişiyor yeni nesil eski nesile göre daha bilinçli yapıyor bunları 16 yaşındaki kız oyuncak bebeğiyle mi oynuyor sanıyorsun sen.. ayrıca çok abartılıyor bu durum 22 yaşındayım 17-18 gösteriyorum zaten tabi ki 16-17 yaşında kız arkadaşım olabilir onlara ilgi duyabilirim pedofili mi oluyor bu. gidin allaseniz işinize bilinçaltındaki korkularınızı böyle bastırmaya çalışmayın gidip 30 yaşında hatuna mı yazayım.
Bu başlık çok tanıdık geldi. Neyse tazeleyeyim. Siz toplumun ahlak savunucuları iyiverenler. Sikime kadar inkar edin. Aleyna tilki emrah karaduman örneğini tazeleyeyim size aynı durumda olsanız sizde aynısını yapacaksınız. Ben de. Niççe sikiğinin ahlakın soy kütüğünde dediği gibi (arkadaştan duyduğum kadarıyla tam toparlayamayacağım ama deneyeceğim ) insanlar kötü varsaydığı şeyleri yapma fırsatını bulamadıkları için kendilerini iyi (ahlak sahibi) olduklarını atfediyorlar.
iyj ahlak sahibi olan insanın yapmayacağı eylem. kanında ahlaksızlık olan ancak fırsatını bulduğu zaman böyle bir boku yer. bunun örnekleri olabilir, ama ilerleyip iyi yerlere gelip ahlakından odun vermeyen insanları kimse örnek göstermez malum.
16 yaşındaki çocuk, 30 yaşındaki abisi olacaktı herhalde.

Hastalıktır, gavatliktir.
ilişki değil o ilişki olsa duramazsın. (bkz: pedofili)
(bkz: nasıl hapse girdim)
(bkz: pedofili)
Duygular karşılıklı ve haz çift taraflıysa, ahlak kelimesiyle sadece edebiyat yaparsınız. Ha ayrıca, taciz ve tecavüz olaylarının hat safhada yaşandığı sevgili ülkemin saygıdeğer toplumundan da "ahlak" kelimesini bu denli fazla duymak, bana pek tabii ironik gelmiyor da değil.
(bkz: O pedofili sen olsan bari).
Çağımızın yaşam standartları doğrultusunda pedofili sayılır.
Her şeyi geçtim hem niçeye sikik diyor hem alıntısını yapıyor. Sen nasıl bir dalyaraksın kardeş.
Pedofilidir.
Hic normal olmayan bir iliski turudur. Adamin kizi aşk ayagina kullandigi gercektir ailelerin kiz cocuklarinin uzerine biraz daha dusmesi gerekiyor ozellikle ergenlik donemlerinde. Cunku bu yaslarda boyle kritik ve hassas hatalar yapabiliyorlar.
Erkeğe söyleyeceğim: daha olgununu bulamadın mı amk?
Kıza söyleyeceğim: daha gencini bulamadın mı?
Bir diğer tanımıyla midesizliktir.
yav he he pedofilidir. olağanüstü durumlarda 16 yaşındaki kızın aile rızasıyla evlenebildiği bir ülkede olağanüstü bir ilişkidir. (bkz: türk medeni kanunu)
instagram hikayesinde dikdocuk paylaşan 16 lık kızın 30 yaşındaki dijeyiyyyle yaşadığı ilişkidir. Mümkündür. Mandalinalar portakala döndüğünde herkes havuçlu portakal suyu ister.
Eskiden yazılmis birçok aşk kitabında kız 12 ilâ 18 erkekte 30 dan başlayan bir yaş sınırı içerisinde çift olurlarmis. Eskiden normal olan bu olgu günümüzde abest olsada. En fazla on yaş büyük biriyle olmak gayet normal yirmi yaşında biri otuz yaşında biriyle olabilir.Birbirllerini olgunluk ve cocuksuluk acisindan daha iyi dengelerler.
Olsa olsa abi kardeş ilişkisi olur aq.
Normal ilişkidir.

Aleyna tilki emrah karaduman ilişkisi gibi düşün.
lan ben 15 yaşında erkek 18 yaşında kız ilişkisi başlığı açtım hem çaylak yapıldım hem başlığım silindi bu ne moderasyon.
Olmaz o iş. Racona ters
Iliski denmez sapiklik denir ona.