bugün

görsel
fake olmak, ortalıkta popülerlik için yazılmış bir yazar başlığı.

tamam tamam gaysin sen. güle güle kullan.
iyide gaysan bizine yani derdin tasan nedir. Reklam kokan hareketlerde bulunmayın.
benim sıkıntım sizin gibilerle değil.gizli gizli istediğiniz ibneliği yapın.benim sıkıntım sikinin hizasında etek giyip sallaya sallaya dolaşanlara.onun haricinde size ne diyebilirim ki?
okullar açılsa da şu velet troller okula gitse dedirten başlık. çoluk çocuk doldu burası eskiden troller daha ihtiyar oluyordu.
Gay ya da hetero ol hiç fark etmez. istediğin hayatı yaşa, istediğin insanla, bu alagavatlara inat. asıl sapkın onlar çünkü, asıl ahlaklı geçinip ahlaksızlık yapan onlar.
(bkz: ibne olacağıma götümü siktiririm daha iyi)
herkeşin seysine kimse karısamaz.
Bize ne anlatıyon olum git anana babana anlat gay resimlerine bakınca ıslanıyom diye.
(bkz: adam düğme çıktı rıza baba)
Gözüm kanadı aq siktir git önce türkçe öğren sonra konuşuruz.
ne boş bir muhabbet a.q
peki siz normal erkeklerden ne istiyorsunuz ? saygı duyuyorum tamam. ama benim özgürlüğüme kastetme hakkınız yok. sokak ortasında erkek erkeğe öpüşme mesela. bu senin zevkin, keyfin, ihtiyacın olabilir. ama benim için mide bulantısından başka birşey değil. niye öylesin, niye böylesin demiyorum, diyemem, demem. ama size gösterilen saygıyı kötüye kullandığınız çok açık ve net.

göbeğine kadar sakalla etek giyip ruj sürmüş adam beni rahatsız ediyor rahatsızlıkta değil tedirgin ediyor arkadaşım. normal bir erkekle bir bayanın sokakta öpüşmesine bile tu kaka gözüyle bakan bir toplumda yaşıyorsunuz. biraz sizde topluma ayak uydurun bence. saygı karşılıklıdır. tek taraflı saygı saygı değil sömürüye girer.
(bkz: sakin ol gay)

yalnız emin misin gay olduğuna ? ben de 16 yaşında kendimi ateist zannederdim ama 18 yaşıma bastığımda soluğu camide aldım.

mesele şu dostum, kimsenin sikinde değilsin ( mecazi anlamda kimsenin sikinde değilsin, yanlış anlama, gaysın yane sonuçta, ben mecazi yönden söyledim )

evet kimsenin sikinde değilsin gay kardeşim. neden bu kadar tribe girdin, insanlar konuşur, bir sürü teoriler var dünyada. yok koministler orospu çocuğu, yok Müslümanlar şerefsiz, yok ateistler yarrrak yemiş, yok uzun saçlı küpeli erkekler gay ( uzun saçlıyım bu arada küpe de takıyorum bazen )

yani söylemek istediğim şu. insanlar konuşur, herkes atıp tutar. neden bu kadar takıyorsun lan . kendini gay olarak iyi hissediyorsan gay ol, nasıl yaşamak istiyorsan onu ol.

bak tekrar ediyorum, dostum

- kimsenin sikinde değilsin

keyfine bak. gaylığınla barışık ol...

tanım : bir ergenin kendi kendine tribe girmesi sonucu, gaylık üzerinden yapılan haykırışlar, cart curt içeren başlık.
sus lan top.
16 yaşında bi adamsın sen daly*rak. ben sana soruyo muyum kimi s*kiyosun diye?

siktiriniz gidiniz efenim.
senin cinsel eğilimlerin hiçbirimizi ilgilendirmez. durduk yere böyle saçma bir başlık açtığın için de, bunu sırf popülarite amaçlı yazdığın belli oluyor. o eril diyen ağzına sıçtırma arkadaşım. feminazilik yapma burda. şu okullar açılsa da liseliler kaybolsa yahu.
16 yaşında ,şekerlerim . Bunu bulduğunuz yerde sikin. iki kişide mutlu olur.